Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79

Wątek: Świat F1

  1. #11
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    coboss miałeś okazję ścigać się kiedyś na torze? Bo najlepsze są dla mnie opinie ludzi, którzy siedzą przed telewizorem i mówią co ktoś źle zrobił. Dla mnie to była walka na torze i nic więcej. Zauważ, że Kubica wyprzedzał od zewnętrznej strony i liczył się z ryzykiem, że zamykając zakręt Vettelowi może dojść do kontaktu. Jasne, że Kubica poruszał się szybciej ale Vettel nie miał obowiązku przepuścić Kubicy. Dla mnie to zwykła walka na torze.
    Jestem ciekaw jaka byłaby Wasza opinia gdyby to Vettel wykonał taki manewr.
    Pewnie byłaby jego wina bo wyprzedzał od zewnętrznej i zajechał drogę Kubicy ;)
    Trochę pokory.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    coboss miałeś okazję ścigać się kiedyś na torze? Bo najlepsze są dla mnie opinie ludzi, którzy siedzą przed telewizorem i mówią co ktoś źle zrobił. Dla mnie to była walka na torze i nic więcej. Zauważ, że Kubica wyprzedzał od zewnętrznej strony i liczył się z ryzykiem, że zamykając zakręt Vettelowi może dojść do kontaktu. Jasne, że Kubica poruszał się szybciej ale Vettel nie miał obowiązku przepuścić Kubicy. Dla mnie to zwykła walka na torze.
    Jestem ciekaw jaka byłaby Wasza opinia gdyby to Vettel wykonał taki manewr.
    Pewnie byłaby jego wina bo wyprzedzał od zewnętrznej i zajechał drogę Kubicy ;)
    Trochę pokory.
    Święte słowa ;) Ciekawe, co byście mówili, gdyby to Kubica spowodował awarię samochodu Vettela.. Pewnie od razu pojawiłyby się teksty, że nic się nie stało, każdy może popełnić błąd i dobrze temu Niemcowi :P Nie ma się co ekscytować, Panowie, było - minęło. Pozostaje mieć tylko nadzieję na wysokie osiągnięcia Kubicy w kolejnych wyścigach.

  3. #13
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Święte słowa panowie :D

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740
    Święte słowa ;) Ciekawe, co byście mówili, gdyby to Kubica spowodował awarię samochodu Vettela.. Pewnie od razu pojawiłyby się teksty, że nic się nie stało, każdy może popełnić błąd i dobrze temu Niemcowi :P
    Jak jesteś zaawansowanym kibicem to sam wiesz że Robert potrafi jeździć przepisowo i uczciwie zawsze przestrzegając Fair Play oraz zasad sportowej rywalizacji na poziomie.

    I też jako prawdziwy kibic wiesz, że nie mielibyśmy takiego zdania, jeżeli kiedyś coś takiego by zrobił to tak jak każdy inny zasługiwałby na karę, którą każdy z nas by rozumiał.
    Pozdrawiam :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    coboss miałeś okazję ścigać się kiedyś na torze? Bo najlepsze są dla mnie opinie ludzi, którzy siedzą przed telewizorem i mówią co ktoś źle zrobił.
    No niestety kolego nie jestem "człowiekiem z przed telewizora".
    Mam mega świra na punkcie F1 i niemal cały rok dzień w dzień czytam, oglądam itd. wiem niemal wszystko co się w tym świecie dzieje. Staram się widzieć wszystkie treningi i testy jakie są przez cały sezon. Na prawdę jak piszę o czymś to wiem o czym. Mimo że jest to walka na torze są pewne zasada dżentelmeńskie. Tego typu sportów jest bardzo mało ale ich niepisane zasady sprawiają, że są to wyjątkowe dyscypliny sportowe.
    A F1 to jest moje prawdziwe hobby.
    Pozdrawiam :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #16

  7. #17
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    coboss miałeś okazję ścigać się kiedyś na torze? Bo najlepsze są dla mnie opinie ludzi, którzy siedzą przed telewizorem i mówią co ktoś źle zrobił.
    No niestety kolego nie jestem "człowiekiem z przed telewizora".
    Czyli rozumie, że miałeś okazję rywalizować na torze i wiesz co to jest adrenalina i podejmowanie decyzji w ułamkach sekund ;)
    Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, że to była zwykła rywalizacja. A to że komisja dała Vettelowi kare jakoś nie zmienia mojego zdania bo on już podejmowali wiele dziwnych decyzji :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Sędziowie przyznali karę dla Sebastiana Vettela. Za spowodowanie kolizji z Robertem Kubicą Niemiec zostanie przesunięty o dziesięć miejsc na starcie do Grand Prix Malezji, a za jazdę po torze na trzech kołach jego team został ukarany dodatkową grzywną w wysokości 50000 dolarów.

    Dziwi mnie obojętność dla Rubensa ale podejrzewam że jego wybryki muszą być szczegółowo rozpatrzone jeżeli nie dostanie kary w ciągu 48h to znaczy, że jego zachowanie uszło mu płazem, co mam nadzieję się nie zdarzy...

    Robert Kubica
    „Co za rozczarowanie! Miałem szansę wygrania wyścigu ponieważ Jenson Button i Sebastian Vettel byli na miękkich oponach i mieli problemy, podczas gdy ja jechałem na twardej mieszance i mogłem poruszać się znacznie szybciej. Sebastian pojechał szeroko w pierwszym zakręcie i potem wcześnie zahamował. Byłem już z przodu, ale on nie chciał mnie puścić. Wtedy miał sporo podsterowności i dotknął mnie. Przednie skrzyło było pod moim bolidem dlatego rozbiłem się na 5 zakręcie. Sądzę, że Sebastian był zbyt optymistyczny. Gdyby to był ostatni zakręt, w porządku, ale jeszcze były trzy okrążenia i naprawdę nie miał realnej szansy na obronę pozycji, gdyż byłem zdecydowanie szybszy. Obaj mieliśmy wspaniały weekend do tego momentu, a opuszczamy Melbourne z pustymi rękami. Naprawdę szkoda! Mój bolid był naprawdę dobry, w szczególności w drugim przejeździe, gdzie ustanawiałem najlepsze czasy. Takie są wyścigi!”

    "Sądzę, że Sebastian był zbyt optymistyczny" delikatnie powiedziane...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    "Takie są wyścigi" -- święte słowa mówiące wszystko o tej sytuacji.
    Dla mnie o wiele bardziej zaskakująca była decyzja z safty carem po wypadku Nakadzimy (zpolszczyłem go specjalnie ;) ) . Dlaczego sznaowna komisja czekała tak długo?
    Dziwie się że Kubica się dziwił że Vettel nie odpuścił.
    Mi Paweł Szkopek na pierwszych treningach powiedział, że w wyścigu masz jechać swoje. Ten za Tobą musi się martwić jak cie wyprzedzić. Ty masz jechać swoim torem i swoim tempem. Bo najgorsze to zacząć kalkulować i kombinować. Vettel jadąc na 100% napewno miał opuźnione punkty hamowania i nie mógł jeszcze dohamować. A w idealnym torze jazdy na zakręcie 2 auta się nie zmieszczą i wyszło jak wyszło.
    Ja temat już zamknałem bo i tak to nic nie wnosi. To 1 wyścig sezonu i jeszcze wiele przed nami ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    wszystko ok oprócz tego do hamowania. Przecież Vetel szybko wcisną hampel a Robert hamowanie mocno opóźnił zostawiając wystarczająco miejsca na torze dla Vetela...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •