Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 71 do 80 z 82

W±tek: uszkodzone f01

  1. #71
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Sk±d
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    luss ja ostatnio musia³em dojechaæ do mechanika i jecha³em 15km w tym 4 przez miasto jak dziadzia!!! typowo tak bezczelnie na ¿ó³wia, max 80-100km/h
    Ciekawi mnie skoro 80-100km/h to bezczelnie na ¿ó³wia, to jak sie nazywa jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego? czyli 50km/h...
    per aspera ad astra

  2. #72
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2009
    Posty
    230
    Cytat Zamieszczone przez ariusz
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    luss ja ostatnio musia³em dojechaæ do mechanika i jecha³em 15km w tym 4 przez miasto jak dziadzia!!! typowo tak bezczelnie na ¿ó³wia, max 80-100km/h
    Ciekawi mnie skoro 80-100km/h to bezczelnie na ¿ó³wia, to jak sie nazywa jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego? czyli 50km/h...
    szczelnie na zolwia po tabletkach nasennych ;)

  3. #73
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar sz4l0ny
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Sk±d
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ariusz
    Co do gazu to nawet dobre zapalniczki sa na beznyne.
    prawdziwy facet nawet zapalniczke ma na benzyne :D



    (podobno)
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #74
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Sk±d
    ddz
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    oglada³em dzisiaj na discovery prograqm green wheels, gdzie przerabiali na lpg lincolna continentala karawan stary, który kto¶ odda³ na szrot, i przerabiali bo nie truje, a nie bo to "paliwo biedaków". gdyby nie korporacje naftowe i ilo¶æ kasy jaka na tym sie produkuje to juz dawno by¶ fabrycznie na lpg je¼dzi³..

    gaz to paliwo: czystsze, lepiej sie spalaj±ce, posiadaj±ce wy¿sz± warto¶æ oktanow±.

    no tak, biedacy wiedza co najlepsze :)
    Haha jacy ekolodzy sami na tym forum prosze prosze. Przesiadzcie sie na toyote prius. Dodaj ze lpg ma wyzsza temperature spalania i nizsza wartosc energetyczna. Nie ma co zaczynac dyskusji bo i tak to nic nie zmieni. Ci co maja jezdzic na gazie beda jezdzic dalej. P.S panie Ariuszu mozna bylo kupic inne tansze auto w zakupie i utrzymaniu wtedy pana zona i dzieci mialyby jeszcze wiecej rzeczy. I chyba ambicja bylo kupienie takiego auta wiec jakies nielogiczne dla mnie to tlumaczenie. Widocznie jestem malo bystry ;) Zreszta nie jest to istotne wkoncu to panskie auto i panskie pieniadze.

  5. #75
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    259
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    oglada³em dzisiaj na discovery prograqm green wheels, gdzie przerabiali na lpg lincolna continentala karawan stary, który kto¶ odda³ na szrot, i przerabiali bo nie truje, a nie bo to "paliwo biedaków". gdyby nie korporacje naftowe i ilo¶æ kasy jaka na tym sie produkuje to juz dawno by¶ fabrycznie na lpg je¼dzi³..

    gaz to paliwo: czystsze, lepiej sie spalaj±ce, posiadaj±ce wy¿sz± warto¶æ oktanow±.

    no tak, biedacy wiedza co najlepsze :)
    Haha jacy ekolodzy sami na tym forum prosze prosze. Przesiadzcie sie na toyote prius. Dodaj ze lpg ma wyzsza temperature spalania i nizsza wartosc energetyczna. Nie ma co zaczynac dyskusji bo i tak to nic nie zmieni. Ci co maja jezdzic na gazie beda jezdzic dalej. P.S panie Ariuszu mozna bylo kupic inne tansze auto w zakupie i utrzymaniu wtedy pana zona i dzieci mialyby jeszcze wiecej rzeczy. I chyba ambicja bylo kupienie takiego auta wiec jakies nielogiczne dla mnie to tlumaczenie. Widocznie jestem malo bystry ;) Zreszta nie jest to istotne wkoncu to panskie auto i panskie pieniadze.
    proponuje spu¶ciæ z tonu i nabraæ dystansu do siebie, mo¿e jakie¶ komedie poogladaæ, poczucie humoru sie wyrobi.

    :)

  6. #76
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Sk±d
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    P.S panie Ariuszu mozna bylo kupic inne tansze auto w zakupie i utrzymaniu wtedy pana zona i dzieci mialyby jeszcze wiecej rzeczy. I chyba ambicja bylo kupienie takiego auta wiec jakies nielogiczne dla mnie to tlumaczenie. Widocznie jestem malo bystry ;) Zreszta nie jest to istotne wkoncu to panskie auto i panskie pieniadze.
    Faktycznie jestes ma³o bystry, skoro to t³umaczenie nie jest dla Ciebie logiczne.
    I nie jestem Pan - na forum zwykli¶my mówiæ do siebie na Ty.
    per aspera ad astra

  7. #77
    7er Freak Awatar Greg38
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Sk±d
    DE/PL
    Blog
    18
    Witam,

    dyskusja tutaj wraca do juz nieraz maglowanego tematu zapalniczek, oleju po frytkach itp.

    Nie obrazamy sie nawzajem!!! Ktos z zewnatrz chca sie dowiedziec cos o lpg do F01 musi przeczytac 5 stron bezsensownych komentarzy. Dzial "Na kazdy temat" jest nizej!!!
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - za³ó¿ temat i prze¶lij link a postaram siê odpowiedzieæ!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  8. #78
    Vip Vip Awatar Kristo
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Sk±d
    Elblag
    Prawda prawda koledzy

  9. #79
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez greg38
    Witam,

    dyskusja tutaj wraca do juz nieraz maglowanego tematu zapalniczek, oleju po frytkach itp.

    Nie obrazamy sie nawzajem!!! Ktos z zewnatrz chca sie dowiedziec cos o lpg do F01 musi przeczytac 5 stron bezsensownych komentarzy. Dzial "Na kazdy temat" jest nizej!!!
    Nie lubie domowego oleju bo pare lat temu sie poparzy³em i le¿a³em w szpitalu potem :D

  10. #80
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    oglada³em dzisiaj na discovery prograqm green wheels, gdzie przerabiali na lpg lincolna continentala karawan stary, który kto¶ odda³ na szrot, i przerabiali bo nie truje, a nie bo to "paliwo biedaków". gdyby nie korporacje naftowe i ilo¶æ kasy jaka na tym sie produkuje to juz dawno by¶ fabrycznie na lpg je¼dzi³..

    gaz to paliwo: czystsze, lepiej sie spalaj±ce, posiadaj±ce wy¿sz± warto¶æ oktanow±.

    no tak, biedacy wiedza co najlepsze :)
    A ja ogl±da³em ten sam program ale tym razem co¶ innego przerabiali ale im chodzi³o o to ¿e NIE INSTALUJE SIÊ LPG DO BENZYNY! Ale o to aby skonstruowaæ lub przerobiæ ca³kowicie silnik pod gaz i to nie takie siki z naszych stacji ale przede wszystkim pod wodór, który w dodatku uzyskiwali sami w domowym zapleczu :) Oni sami twierdzili, ¿e to co siê robi z samochodem jest mocno nie teges a skonstruowanie silnika tylko do gazu sprawia, ¿e auto jest tañsze w utrzymaniu, jego wydajno¶æ i moc, mocno ro¶nie i przy okazji jest bardzo ale to bardzo ekologiczny i zarazem ekonomiczny

    Cytat Zamieszczone przez ariusz
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    luss ja ostatnio musia³em dojechaæ do mechanika i jecha³em 15km w tym 4 przez miasto jak dziadzia!!! typowo tak bezczelnie na ¿ó³wia, max 80-100km/h
    Ciekawi mnie skoro 80-100km/h to bezczelnie na ¿ó³wia, to jak sie nazywa jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego? czyli 50km/h...
    zale¿y od drogi :) ale ogólnie jazda naszymi autami zgodnie z przepisami jest czym¶ strasznie nudnym (trzeba uwa¿aæ aby nie zasn±æ :D) i czym¶ bardzo mêcz±cym przy okazji.

    Tylko proszê nie uznaj mnie zaraz za pirata drogowego bo wariat nie jestem i nie latam 100-k± po wioskach itd. ;)
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •