Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 31 do 40 z 82

W±tek: uszkodzone f01

  1. #31
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    BEUTHEN/Bytom
    Dla mnie osobi¶cie jest obojêtne czy kto¶ ma gaz czy nie z jednej prostej przyczyny ,mianowicie takiej, ¿e wszystko zale¿y po co komu auto ,czy jechaæ raz na tydzieñ pod disco ,a w niedziele do ko¶cio³a -wtedy gaz bez sensu ,a mo¿e robiæ du¿o km rocznie wtedy to mo¿e miec sens. Ja mam TDSa i wszystko gra ,przez troszkê ponad dwa lata zrobi³em nim ju¿ 145 000km i moge go pochwaliæ za bezawaryjno¶æ i ekonomiê,plus to ,¿e je¿dze nie zawsze na dobrym paliwie -zza granicy wschodniej po jakie¶ 2,4zl za litr,wiêc po co mi gaz ? Jak dla mnie auto z gazem na razie nie ma sensu ,ale mo¿e kiedy¶ co¶ sie zmieni.Pozdrawiam

  2. #32
    Vip Vip
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Sk±d
    Tychy, ¦l±sk
    a ja se do nastêpnego za³o¿ê gaz... a co!!
    bêdê biedakiem w 750i e65 z gazem. Ale wolê wydaæ 50% kasy mniej i kupiæ co¶ dzieciakom za zaoszczêdzone pieni±dze. Jako¶ nie lubiê wydawaæ pieniêdzy bez celu. A gaz w aucie NAWET BMW wg. mnie to nie szczyt obciachu tylko szczyt ekonomizmu i ekologizmu.

    a do v12 instalka jest trochê za droga.

    Pozdrawiam.

  3. #33
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Sk±d
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    a ja se do nastêpnego za³o¿ê gaz... a co!!
    bêdê biedakiem w 750i e65 z gazem. Ale wolê wydaæ 50% kasy mniej i kupiæ co¶ dzieciakom za zaoszczêdzone pieni±dze. Jako¶ nie lubiê wydawaæ pieniêdzy bez celu. A gaz w aucie NAWET BMW wg. mnie to nie szczyt obciachu tylko szczyt ekonomizmu i ekologizmu.

    a do v12 instalka jest trochê za droga.

    Pozdrawiam.
    Dodalbym jeszcze: SZCZYT RACJONALNEGO MYSLENIA :]
    Ka¿dy cz³owiek jest jak ksi±¿ka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowaæ te z³e !!!

  4. #34
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Sk±d
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam
    nie ma aut z napedem na LPG to sa modyfikacje juz panie BOSS

    i tak wlasnie sie objawia wasza "gazownikow" milosc do marki niby cenicie technologie inzynierow z bmw i ich dokonania a z drugiej strony ladujecie junkersy do aut jestescie jak ruskie kupuja wypasione fury w polsce ale na stalowkachi i w zlym stanie technicznym wazne by miec "duza wypasiona fure"

    rozumny czlek ma auto do miasta ktore pali malo i auto np 7 na latanie dla przyjemnosci

    gazownik natomiast ma duze wypasione auto zeby pojechac 10km do pracy i wszyscy podziwiali co jest zenujace nie stac cie nie pchaj sie w 750i kup sobie golfa 1.9TDI

    i jeszce ta postawa gazownikow i wzdryganie sie dieslem hahah im wiekszy burak tym wieksza pojamnosc z LPG
    A co ma piernik do wiatraka? Od kiedy to instalka LPG przeszkadza technice??
    Cos mi sie wydaje ze nie masz zadnego pojecia o technice motoryzacyjnej a zwlaszcza o instalkach LPG lub sa to wiadomosci z zeszlego stulecia ;D
    Pokaz mi diesla ktory ma palic malo w miescie i ma chociaz 200koni :D

    Tak sie milo sklada ze mam tez i diesle (i sa to jak dla mnie dylizanse do toczenia sie a nie do jazdy, ktore tylko w opowiesciach pala 6L a jak przychodzi co do czego to nizej 12tu w miescie nie zejdzie- przykladem jest silnik 3.0D ktory rzekomo sam posiadasz) wiec gdzie tu ma byc oszczednosc panie "super rozumny" ?? :P

    Takze mimo wszystko wole miec nawet i w miescie 300koni pod noga zeby w razie potrzeby pokazac dieslowi gdzie jest jego miejsce, nie truje srodowiska i nie musze jezdzic dieslem tempem emeryta zeby na stacji chociaz podobny koszt jak przy LPG wyszedl :]

    Ka¿dy cz³owiek jest jak ksi±¿ka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowaæ te z³e !!!

  5. #35
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam
    nie ma aut z napedem na LPG to sa modyfikacje juz panie BOSS

    i tak wlasnie sie objawia wasza "gazownikow" milosc do marki niby cenicie technologie inzynierow z bmw i ich dokonania a z drugiej strony ladujecie junkersy do aut jestescie jak ruskie kupuja wypasione fury w polsce ale na stalowkachi i w zlym stanie technicznym wazne by miec "duza wypasiona fure"

    rozumny czlek ma auto do miasta ktore pali malo i auto np 7 na latanie dla przyjemnosci

    gazownik natomiast ma duze wypasione auto zeby pojechac 10km do pracy i wszyscy podziwiali co jest zenujace nie stac cie nie pchaj sie w 750i kup sobie golfa 1.9TDI

    i jeszce ta postawa gazownikow i wzdryganie sie dieslem hahah im wiekszy burak tym wieksza pojamnosc z LPG
    A co ma piernik do wiatraka? Od kiedy to instalka LPG przeszkadza technice??
    Cos mi sie wydaje ze nie masz zadnego pojecia o technice motoryzacyjnej a zwlaszcza o instalkach LPG lub sa to wiadomosci z zeszlego stulecia ;D
    Pokaz mi diesla ktory ma palic malo w miescie i ma chociaz 200koni :D

    Tak sie milo sklada ze mam tez i diesle (i sa to jak dla mnie dylizanse do toczenia sie a nie do jazdy, ktore tylko w opowiesciach pala 6L a jak przychodzi co do czego to nizej 12tu w miescie nie zejdzie- przykladem jest silnik 3.0D ktory rzekomo sam posiadasz) wiec gdzie tu ma byc oszczednosc panie "super rozumny" ?? :P

    Takze mimo wszystko wole miec nawet i w miescie 300koni pod noga zeby w razie potrzeby pokazac dieslowi gdzie jest jego miejsce, nie truje srodowiska i nie musze jezdzic dieslem tempem emeryta zeby na stacji chociaz podobny koszt jak przy LPG wyszedl :]


    nie wiem co ci powiedziec. widocznie jestes type czlowieka ktory caly czas cos musi komus pokazac. widocznie cie boli cos i masz problemy. 12 litrow to mi jeszcze moje auto nie spalilo. i ty mowisz o rozsadku i ekonomice? po co ci 300 KM na miescie gdzie jest ograniczenie do 50KM/h . swoje glupota i checia udowadniana ze jestes szybszy stwarzasz zagrozenie, jestes typem z kawalow o BMW , jestes typowym dresem umyslowym , jestes jak koles z dowcipu rysunkowego. i przez takich jak ty wlasnie sa opinie ze BMW w gazie za ledwo 10 K ktore sie sypie i jest szrotem jezdza buraki. i jezcze zapach zgnilych jaj sie za autem ciagnie od LPG :hah:

    pali ci 12 litrow bo nie umiesz jezdzic

    w ogole ta ksywka BOSS juz mowi ze musisz cos pokazac calemu swiatu a ja jestem szef szefow i mam to tu ---- > D.U.P.A

  6. #36
    Super Moderator Awatar olejus
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Sk±d
    Wroc³aw
    k.u.r.w.a dajmy ju¿ luzu !! ka¿dy jest kapitanem swojego okrêtu i dajmy ju¿ temu spokój !! > temat postu nie nawi±zuje do tego co siê tu wyprawia.
    Piæ trzeba ! Je¶æ mo¿na !

  7. #37
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Sk±d
    boleslawiec
    hm ale sie temat rozwinal :) i tak pewnie bedzie za kazdym razem kiedy poruszy sie temat lpg vs pb :) ale ja mam inne pytanie, to z f01 sa jakies problemy techniczne zwiazane z jakimis wadami czy jak ? sylwek pisales cos o odpowietrzaniu i jakims incomie ?? czyli majac f01 to zostaje tylko ASO w kazdej kwestii ??

  8. #38
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Sk±d
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Helberstam
    nie wiem co ci powiedziec. widocznie jestes type czlowieka ktory caly czas cos musi komus pokazac. widocznie cie boli cos i masz problemy. 12 litrow to mi jeszcze moje auto nie spalilo. i ty mowisz o rozsadku i ekonomice? po co ci 300 KM na miescie gdzie jest ograniczenie do 50KM/h . swoje glupota i checia udowadniana ze jestes szybszy stwarzasz zagrozenie, jestes typem z kawalow o BMW , jestes typowym dresem umyslowym , jestes jak koles z dowcipu rysunkowego. i przez takich jak ty wlasnie sa opinie ze BMW w gazie za ledwo 10 K ktore sie sypie i jest szrotem jezdza buraki. i jezcze zapach zgnilych jaj sie za autem ciagnie od LPG :hah:

    pali ci 12 litrow bo nie umiesz jezdzic

    w ogole ta ksywka BOSS juz mowi ze musisz cos pokazac calemu swiatu a ja jestem szef szefow i mam to tu ---- > D.U.P.A
    Tak sie sklada ze nie musze nikomu nic udowadniac :P - i gwoli wyjasnienia pewnemu "dresowi umyslowemu" powiem ze moc silnika wcale nie musi oznaczac ze w miescie trzeba pokonywac jakies rekordy predkosci, jednak z podporzadkowanej wjade bez wymuszenia pierszenstwa 2x szybciej jak dieslem :P
    Opinie o gazie ktore tu szerzysz idealnie pasuja wlasnie do tych ktorych nazywasz "burakami"...
    a skoro jak twierdzisz masz wszystko tam gdzie napisales to po co wypisujesz jakies dziwne posty nie majace zadnych podstaw w praktyce?
    Ka¿dy cz³owiek jest jak ksi±¿ka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowaæ te z³e !!!

  9. #39
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Saillupus
    Do³±czy³
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Sk±d
    Szczecin
    Blog
    6
    o kurde za³amka jak ten temat siê rozlaz³

    tak dorzucaj±c 3 grosze i broni±c diesla jak ju¿ mamy ot ;p
    chcia³bym zobaczyæ jak 99,9% forumowiczów pokazuje "wy¿szo¶æ benzyny nad dieslem" startuj±c "spod ¶wiate³" ko³o nowej serii 3 - 335d :P
    6,1-6,3s do setki w zale¿no¶ci od wersji nadwoziowej ;p

    swoj± drog± lepiej niech który¶ z Adminów zaopiekuje siê tematem bo powstaj± tu nam k³ótnie i spory na no¿e, a ma tu raczej panowaæ mi³a, przyjacielska atmosfera, co nie? :D
    nie chcemy ¿eby by³y jakie¶ napiêcia miêdzy nami, wiêc drodzy Panowie trochê spokojniej do tego podchod¼cie i bardziej na luzie :)
    pozdr.
    by³o e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  10. #40
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus
    tak dorzucaj±c 3 grosze i broni±c diesla jak ju¿ mamy ot ;p
    chcia³bym zobaczyæ jak 99,9% forumowiczów pokazuje "wy¿szo¶æ benzyny nad dieslem" startuj±c "spod ¶wiate³" ko³o nowej serii 3 - 335d :P
    6,1-6,3s do setki w zale¿no¶ci od wersji nadwoziowej ;p
    Nie bardzo wiem o co Ci chodzi, bo porównywanie aut które konstrukcyjnie dzieli dobre 10 lat nie ma wiêkszego sensu. 335d to prawdziwa rakieta, na 1650kg przypada 286KM, bardziej na miejscu by³o by tu mierzenie siê z F01, ale zarówno 740 jak i 750 objezd¿aj± seriê 3.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •