Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dobór felg

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice

    Dobór felg

    Temat nie nowy, ale skoro mozna uzyskac pomoc to napisze:)
    Jestem szcześliwym posiadaczem 730 ShadowLine dostałem oferte zakupu felg, moje pytanie to takie jak uważacie czy nie beda za małe. Zaproponowany rozmiar to 16 8cali.
    Felga mi sie podoba bo to klasyk do takiego auta. Powiedzcie mi czy rozmiar bedzie dobrze wygladal i jaka jest rozsądna cena za taki komplet. Dodam ze oglądałem je i są w stanie praktycznie idealnym, są proste (właściciel ma zakład naprawczy felg i przy mnie założył na maszyne i było wszytsko ok). Z góry dziekuje za szczere opinie:)

    tu zamieszczam zdjęcie identycznej z internetu:
    http://i12.ebayimg.com/05/i/001/1f/ed/2cc6_2.JPG

  2. #2
    mega klasyczna felga do E32. Ja mialem wlasnie takie w E32 ale `15 i powiem szczerze ze troche za mala :/

    Jesli szukasz ori stylu to bedzie Ci pasowala. Dla mnie `17 bylo idealne

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    174
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    15/16 cali ładnie w zimę wyglądają. Ładny wzór felg, własnie klasyczny.

    Na E32 idealne sa 17tki i niektóre wzory 18tek (OZ Mito, Alpina)
    Zapraszam do sklepu internetowego www.ASO-BMW.pl - części oryginalne i zamienne w jednym miejscu! Zarejestruj sie i skoprzystaj z dodatkowych rabatów nawet do 15%

  4. #4
    Zgadzam się z przedmówcami. 15-ki i 16-ki są trochę za małe. Sam przeszedłem teraz na 17-ki które uważam za optymalne do tego modelu. Klasyczny wzór również jest bardzo ładny i jak najbardziej pasuje do E-32. Jeżeli podobają ci się takie fele to nie przejmuj się i zakładaj mimo że to 16-ki bo uzyskasz klasyczny wygląd który jest przynajmniej dla mnie zaletą. No ale co kto lubi.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice
    Też właśnie wolałbym 17, ale trudno. Powiedzcie mi proszę jeszcze jaka jest rozsądna cena z taką felgę? Nie chciałbym przepłacić

  6. #6
    Ten model felgi jest raz że stary a dwa że jest w niezbyt popularnym rozmiarze jeśli chodzi o późniejszy zakup opon. Może być to jego wadą dla dużego grona odbiorców. Hmm, no myślę że jak są w dobrym stanie i gość zaśpiewa ci za nie hmm, 600zł no to możesz spokojnie mu tyle dać. Za komplet oczywiście. Tak myślę.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    174
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Sprawdź dokładnie jeszcze rozmiar felg, czy to napewno jest 16" czy inny system metryczny (jak się nie myle w USA lub w angli bywały inne rozmiary np 16,3" po przeliczeniu) szczegółów nie pamietam już ale opon to nie kupisz później do nich. kolega raz się naciał, poszły na złom.
    Zapraszam do sklepu internetowego www.ASO-BMW.pl - części oryginalne i zamienne w jednym miejscu! Zarejestruj sie i skoprzystaj z dodatkowych rabatów nawet do 15%

  8. #8
    W tym dziale masz zakładkę Tabele/Rozmiary/Przeliczniki. Poszukaj sobie tam tych felg bo raczej na pewno będą w jakimś z katalogów. Dowiesz się stamtąd jakie były typy felgi z tym wzorem tz. czy wyszły tylko 16-ki czy może były też 15-ki itp. Powinno tam pisać. Kolega powyżej też zna sytuację z oponami 16-calowymi. Faktycznie trudniej dostać używki bo ludzie raczej jeżdżą na 17-kach niż na 16-kach. No ale nowe opony myślę że spokojnie kupisz. I może będziesz miał szczęście i trafisz w jakąś promocję tak jak ja, jak brałem opony do tych byłych 16-tek. Bo tak jak pisałem wcześniej nie jest to chodliwy rozmiar.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Mój staruszek posiada takie same 16" i powiem wam że całkiem przyzwoicie wyglądają mimo tego małego rozmiaru. No ale zanosi się na zmiany tzn. generalne "odmłodzenie" autka :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •