Witam , jak z zaleceń administratora, startuje z ponownym przedstawieniem osoby.

Prawie nowy , bo drugi raz po latach zarejestrowany , z bmkami od długiego czasu , teraz e60 3.0d i e38 4.0d ,i 300C

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i forumowiczy.
Co do auta tematycznie to e38 4.0d 2000r
Auto stare ale jare , nakład kilku tys już poszedł - alu , doprowadzenie mechaniki do stanu używalności , wiadomo wszyscy wszystko robią przed sprzedażą :)
Z planów to lakier - kilka wkurzających mnie wgniotek (drzwi-parkingi) , do szału mnie doprowadza jak widzę jak wychodzą z aut opierając drzwi na cudzym aucie
Wnętrze to niestety szare skóry dla mnie , albo wymienię na czarne , albo coś ładnego chwycę w szarzeni , choć inni twierdzą że zagniotki da się przeżyć.

Co do samego zakupu , to kiedyś było też e38 3.5 , teraz poszło na 4.0d -a tak bo tej konfiguracji nigdy nie miałem.Z samego auta jestem zadowolony , silnikowo nie żałuje bo jest fajna opcja i naprawdę nie ma co tendencyjnie podchodzić bo to fajny silnik.Auto spala ok 13,4L w mieście board , dotankowanie wyszło 12,7L , bardzo ładnie dla mnie , stary typ auta a e60 3.0d wychodzi mi 10-11L.

No nic , bo książkę napisze .

Pozdrawiam i do zobaczenia na drogach.