Cytat Zamieszczone przez lunatyk22 Zobacz posta
@Zbichu, orientujesz się może, czy na tej stronie po wpłaceniu pieniędzy otrzymamy od "ręki" przebieg auta, czy trzeba czekać? Tak jak to ma miejsce na jednym z serwisów gdzie za informację premium (szybką) trzeba dopłacić więcej... Chodzi mi o to, że w Niemczech nie chcą wszyscy podawać z góry nr VIN i jak pojadę po auto z 400km to chciałbym od razu potwierdzić przebieg a nie jechać po auto drugi raz, lub czekać kilka godzin...
Dzisiaj zrobiłem eksperyment.

Kupiłem najpierw tę historię za 3 euro. Minutę po potwierdzeniu płatności przez PayPal dostałem e-mail z historią. Podane są wszystkie znane wizyty w ASO. Jeżeli była robiona jakaś naprawa, to podawany jest jej czas w roboczo-godzinach. Nie ma szczegółów napraw i w większości przypadków podany jest tylko numer ASO, bez pełnej nazwy.

Potem stwierdziłem, że chcę szczegóły napraw więc skorzystałem z oferty "jednego z serwisów" w opcji standard. Odpowiedź dostałem po około 1:45h, ale ciężko powiedzieć, że było to warte swojej ceny. Na liście były tylko wizyty związane z naprawami, a same naprawy opisane w mocno streszczony sposób. Auto miało robioną blacharkę (drzwi kierowcy i pasażera za nim), ale i tu nie było żadnych szczegółów. Odpisałem do nich, czy to wszystko, bo spodziewałem się czegoś więcej, a w sumie dostałem znacznie mniej niż za te 3 euro. Jak do tej pory, nie dostałem odpowiedzi.

Podsumowują mogę polecić tę usługę za 3 euro i raczej nie polecić tej w "jednym z serwisów" ;)