Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Odświeżacz powietrza - zapach

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Mixon 740i Zobacz posta
    Ja używam BMW Natural Air. Jest wiele różnych zapachów w formie wkładów, każdy coś znajdzie dla siebie. Estetyczny wygląd, przystępne ceny, nawet w Aso. Pakiet startowy ok 100 zl z jednym wkładem. Potem 45 zł pakiet 3 wkładów. Fajnie odświeża, nie jest taki chamski jak odpakowanie choinki itp.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    A ja bylem z tego zapachu nie zadowolony. Tandetna plastikowa, srebrna obudowa na wklady ktore pachnialy tylko chwilke. Stosowalem wszystkie kolory tych wkladek i szalu nie bylo.

    @Dzuda musze jakis zapach kupic z tej firmy na probe. W trucku mialem juz wszystko dostepne w cpenach :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar Mixon 740i
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    33
    BMW
    E38 740i 99r.
    Skąd
    Szczecin
    Zależy jak się ustawi emiter, ja mam na maksa i tak mniej więcej 3 tygodnie, później też czuć ten zapach ale bardzo słabo i trzeba zmieniać.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Ja jak chce by w aucie mi pachniało, to czyszczę tapicerkę skórzaną Gliptone :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    142
    BMW
    bmw e65 740i
    Skąd
    lublin
    ja kupilem jakies japonskie zapachy air spencer . zapach bardzo ladny kupilem wiec dwie puszeczki otworzylem ale w aucie nic a nic tego nei czuc przy dwoch otwartych puszkach na maxa gora i doł . glownym moim zalozeniem byla intensywnosc zapachu i kompletna klapa jak za 20 zł w prpmocji za sztuke

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zielona krówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    304
    BMW
    745 E65
    Skąd
    Poznan
    Dzuda i jak zapach??podeślij foto opakowania

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

  7. #7
    bialek
    Gość
    Ambi Pur faktycznie daje radę. Mój ulubiony to tabacco, chociaż osobiście mam specyficzny gust jeżeli o to chodzi :)
    Ten i którym mówię, to konkretnie ten z linka http://www.motochemia.pl/ambi-pur-ca...7ml-p-701.html

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Nowiq
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    252
    BMW
    e32
    Skąd
    Hajnówka
    W biedronce kupiłem waniliowy (taki sentyment, bo w pierwszym moim samochodzie zawsze była wanilia). Takie kuleczki w woreczku. Tak intensywnie waliło, że drugiego dnia wylądował w bagażniku, ale i tak nie dało się wysiedzieć i trzeciego dnia wywaliłem. Zapach ładny, ale strasznie za intensywny, pewnie smród palonego oleju by zabił A tak ogólnie to jak samochód posprzątany to czuć "fabryczny" zapach bmw i dla mnie to jest to

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Kupowałem te kuleczki w biedronce, wanilia strasznie wali ale szybko wietrzeje, ja przeważnie kupowałem te czarne i fajny zapach na początku intensywny ale potem wietrzeje. Najgorzej jak się zostawi samochód na słońcu. Z drugiej strony po czasie przestałem czuć już ten zapach a inna osoba któa pierwszy raz siadła do samochodu poczuła od razu.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    20
    BMW
    7
    Skąd
    Warszawa
    ja używam ambi pur tylko dlatego że jst po prostu wydajny, ma dość intensywny zapach, ale można to regulować

Podobne wątki

  1. Zapach paliwa
    Przez podqr w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-03-2012, 20:42
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 19:19
  3. [pozostale] Zapach benzyny
    Przez Dzuda w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 09:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •