Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Problem po odłączeniu aku. Auto zdechło

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Ostatnio miałem podobny przypadek.
    W moim przypadku nie było komunikacji z silnikiem, skrzynią, dsc i ręcznym.

    Okazało się, że do ręcznego dostała się woda i zalała sterownik. Zwarcie powodowało blokowanie się sterowników

    Po odłączeniu ręcznego auto jeździ
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    100
    BMW
    E65 745i LPG
    Skąd
    Warszawa
    Auto super jeśli chodzi o komfort, wyposażenie, prowadzenie i spalanie w porównaniu do konkurencji ale niestety awaryjne. Dbam o samochód, wszystko robię na czas ale niestety ta elektronika daje w nim ostro popalić. Jeżdzę już piąty rok i szczerze za każdym razem jak się gdzieś wybieram w trase to modle się żeby nie usłyszeć gongu usterki. Teraz mam do domu 1500km i od początku urlopu myślę codziennie "dojedzie sam czy na lawecie do domu". Żonie kupiłem accorda i wsiada odpala i jedzie. Wiem że tam jeden komp na cały samochód ale chyba wolę wsiadać i spokojnie jechać niż się martwić jaka nowa usterka pojawi się do usunięcia. Zastanawiam siè nad Lexem GS albo Legend 4x4 295km od 2005r

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Ja jakoś z moim E65 nie mam takich problemów, mój egzemplarz jest serwisowany na czas zawsze i zadbany, prawdziwego przebiegu ma pewnie 524 000km, a na liczkniku 302 000km. Każdego dnia jak do niego wsiadam to jestem pewien że dojadę tam gdzie chcę.
    "E65 jako nowe było drogie w zakupie, jego serwis też. Teraz E65 jest tanie ale serwis tak samo drogi jak było nowe"

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pietjawawa Zobacz posta
    Auto super jeśli chodzi o komfort, wyposażenie, prowadzenie i spalanie w porównaniu do konkurencji ale niestety awaryjne. Dbam o samochód, wszystko robię na czas ale niestety ta elektronika daje w nim ostro popalić. Jeżdzę już piąty rok i szczerze za każdym razem jak się gdzieś wybieram w trase to modle się żeby nie usłyszeć gongu usterki. Teraz mam do domu 1500km i od początku urlopu myślę codziennie "dojedzie sam czy na lawecie do domu". Żonie kupiłem accorda i wsiada odpala i jedzie. Wiem że tam jeden komp na cały samochód ale chyba wolę wsiadać i spokojnie jechać niż się martwić jaka nowa usterka pojawi się do usunięcia. Zastanawiam siè nad Lexem GS albo Legend 4x4 295km od 2005r
    @Pietjawawa widocznie masz jakiś felerny egzemplarz.
    Lektura: http://similarcar.com/pl/BMW-Seria-7...KM-automat-4x4

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pietjawawa Zobacz posta
    Zastanawiam siè nad Lexem GS albo Legend 4x4 295km od 2005r
    Wszystko zależy jak trafisz. Ja też miałem kilka problemów, ale były to zaniedbania poprzednika, które w dniu zakupu nie sprawdziłem, bo raz, że emocje wzięły górę, a dwa, że o pewnych nie miałem zielonego pojęcia. Na szczęście nie miałem nic grubego, jak u Ciebie. Po tym, co tutaj piszesz, ja bym takiego auta dłużej nie utrzymywał. Auto ma być sprawne i wsiadając nie powinienem mieć obaw przytoczonych przez Ciebie.

    Co do Lexusa, to mój znajomy miał IS'a F-Sport (pakiet stylizacyjny; nie mylić z ISF). Jak się raz akumulator rozładował, to nie było szopek, gongów, choinki itd. Auto miał mega dobrze wyposażone i zero problemów. Także jak już, to bym poszedł w Lexusa. Honda taka ciut w tyle jest. Bardziej poziom 5er jak dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 24-07-2016 o 12:49

Podobne wątki

  1. [E32] Problem z odpaleniem po rozladowanym aku
    Przez johnny11fingers w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-01-2016, 12:03
  2. [elektryka] Po odłączeniu aku bmw e38 740ia 94r nie odpala
    Przez hektorek106 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 11:28
  3. [elektryka] Aku a otwarte auto
    Przez Dziewon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2011, 14:02
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 05:45
  5. Chyba wisko zdechło
    Przez ManiacDrifting w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 19:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •