Po paru miesiącach użytkowania poprawiłem stan techniczny i wizualny swojej 7er .


Na początek zmieniłem tarcze i klocki z przodu , amorki ( bilstein b6 ), wszystkie końcówki i drążki . Oczywiście także wszystkie płyny filtry i olej a z tyłu amortyzatory też bilstein .
Potem przyszedł czas na poprawe wyglądu , felgi 19" mpower przód 8" a tył 9,5" oponki zamontowałem 255/40/19 a tył 285/35/19 nastepnie xenony ( 8000k)+ ringi ( ccfl ) kierunki clear dymiony i białe kirunki boczne z tyłu kryształki ( nie ori )
Efektu nadały całości wydechy dwa podwójne ( made by zaraza )

A tu pare fotek z przeróbek lamp i wydechu :D

Na początek wydechy



Ringi :D



Xenony + kierunki








Na koniec serdeczne podziękowania dla Mięnego, Zarazy , Easy za pomoc w realizacij mojego planu .

Oczywiście to jeszcze nie koniec zmian w moim longu jeszcze pare żeczy czeka w kolejce na montaż :)


Intactus