Cytat Zamieszczone przez PGanc
Witam wszystkich, kupiłem "7" i mam nadzieję że uda mi się ją "poskładać". Fotka "marketingowa" na to sie złapałem w realu wygląda trochę gorzej. Będę wdzięczny za info w "odpicowaniu" autka. Pozdrawiam


Hmmmm ;D troszke nie tu się przedstawiłeś :x