Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Witam

  1. #41
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Piękna pogratulować zakupu ( jakby inny odcień przedniego błotnika od strony kierowcy ) też kupiłem żonie e39 w kombi , ale że jestem zwolennikiem czystej ( bez skażenia gazem )benzyny to wybór padł na 2.0i





    Cytat Zamieszczone przez komando
    Gratulacje :D ale sam przyznasz że to nie 7er :hah:

    fakt jest to 5er , ale jeżdże jednym i drugim i ku mojemu zdziwieniu wielkiej róznicy nie ma .......
    a jako drugi samochód jest zdecydowanie tańsza w utrzymaniu od 7er oczywiście w benzynie ......

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    496
    BMW
    E38 3.0d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez komando
    Gratulacje :D ale sam przyznasz że to nie 7er :hah:
    W gabarytach największa różnica a jeśli chodzi o komfort to nie jest tak źle .
    Mam nivo więc miekko całe zawieszenie po wymianie masaż pupy tez jest więc można śmigać
    Kupiłem ze względu na spalanie :D do mojej 7er bez porównania .
    A że ropniak wcala nie słychać :D :D :D


    Intactus

  3. #43
    Fajne cacko, miałem frajdę zobaczyć naocznie :D

    Nie ma się co obruszać na e39, to daleko od e38 nie upadło. Komfort jazdy zbliżony a i nawyków zmieniać nie trzeba, bo obsługuje się to auto dokładnie tak samo, jak e38.

    Gratki, Intactus ;)

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    496
    BMW
    E38 3.0d
    Skąd
    Warszawa
    [quote="wisior"]Piękna pogratulować zakupu ( jakby inny odcień przedniego błotnika od strony kierowcy )

    Tak jest inny kolor samochodem jeździł mój kolega i miał na masce troche odprysków od kamieni i postanowił pamalować cały przód . Pomalował maske zderzak i błotniki .Niestety lakiernik nie trafił w kolor przód jest raczej w kolorze oriantblau metalic a reszta alpina .


    Intactus

  5. #45
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Gratuluję ładnej E39. Możecie teraz z Bezim założyć w ramach 7er.pl frakcję E39 hehehe ;D ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •