Muszę (bo inaczej się uduszę hehe) pochwalić się czymś.. może to kogoś natchnie do jeszcze jakiegoś udoskonalenia...

ale do rzeczy.

mam BM 16:9 z kasetą za monitorem. jakiś czas temu podłączyłem moduł bluetooth audio, który wpięty był jako "kaseta".
czyli w kaseciaku siedzi taśma bez końca, moduł bluetooth wstrzykuje sygnał audio udając kasetę.

jednak rozwiązanie to miało wadę taką, że kaseciak cały czas rzęził taśmą, co było słychać jakby myszy drapały pod deską...
teraz jednak udało mi się zrobić to tak, że taśma się nie kręci,a kaseciak "myśli" tylko że chodzi, czyli jest absolutna cisza.
działa super, telefon paruje się zanim tak naprawdę otworzę drzwi (bo jak tylko pilot otwiera auto, to system podaje zasilanie)

wydaje mi się teraz że naprawdę nie potrzeba kombajna medialnego za XXX USD... w końcu prawie każdy smartfon ma to co trzeba, pozostaje tylko dzwięk jakoś przeciągnąć do auta, a bluetooth A2DP świetnie się nadaje do tego.

teraz pasowałoby żeby dorobić sterownie modułem bluetooth z kierownicy (dołożyć uC IBUS który zasteruje play/pause /next / prev ) i byłoby git.

postaram się opisać parę szczegółów za niedługo, muszę jeszcze rozpracować to sterowanie przez IBUS , choć mówiąc szczerze to tak jak jest teraz już jest super. ważne że dzwięk jest git i nie ma tych szmerów silnika kasety...