Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: znikajace 6 cylindrow

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54

    znikajace 6 cylindrow

    witam mam nowy problem z moim e31 auto gdy jest zimne czyli np rano jedzie zupelnie normalnie po przejechaniu okolo 20 km zaczyna przerywac a po kilku nastepnych jedzie juz tylko na polowie silnika cala prawa strona przestaje pracowac brakuje iskry na cewce i nic nie pomaga gdy auto sie ochlodzi znow jest wszystko ok i tak w kolko czy ktos z was mial taki problem z silnikiem m70

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    kopółka i palec

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    nie to juz wymienione przeplywomierz tez i cewka zaplonowa tez jest nowa na cewce po sciagnieciu fajki nie ma impulsow zaplonowych chodzi mi o to czy ktos mial cos takiego i byl to steuergerät

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    problem jest tylko po zagrzaniu sie silnika gdy problem pojawil sie pierwszy raz swiecila sie lampka eml ale teraz eml gasnie tak jak powinien

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    w tej sprawie to jedynie myśle że Sylwek może pomóc. Jak miałem podobny przypadek ale w innym aucie i winna była cewka w aparacie.Jak był zimny to było ok a jak się zagrzał to gasł

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie po wymianie silnika problem taki był spowodowany przez gumowe kołnierze pod kolektor dolotowy, zimne auto chodziło, zagrzane już jeździło jak 716 z gazem :)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    a czy miales w tym momecie iskre bo u mnie jej definitywnie nie ma na jednej stronie

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    iskry nie było bo przerwa była na cewce w aparacie

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    nie sprawdzałem niestety, przynajmniej u mnie zaciągało lewe powietrze, prawdopodobnie przez to, ale skoro nie ma iskry to przyczyna może być gdzie indziej, chociaż nie chcę się wymądrzać :) a podpięcie na komputra coś wykazało?

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    spróbuj napisac do sylwek7 z tego co widze to już pomagał w ciężkich przypadkach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •