Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: BMW E38 2.8 z Gdańska - czy ktoś oglądał?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie

    Post BMW E38 2.8 z Gdańska - czy ktoś oglądał?

    Witam
    Z racji ciągłego przeglądania różnych ogłoszeń samochodowych natrafiłem na taką BMW http://allegro.pl/mega-kozak-skora-a...300708377.html w niskiej cenie jak na takie wyposażenie. Zdaję sobie sprawę, że auto jest do opłat ale czy ktoś już oglądał ten samochód i czy może coś więcej o nim powiedzieć? Co prawda nie mam daleko do gdańska żeby zobaczyć samochód aczkolwiek opinia jakiejś osoby znającej się w tym temacie byłaby bardzo przydatna

    Chwilę wcześniej ten sam sprzedający miał wystawioną inną BMW też w silniku 2.8 ale ogłoszenie już jest nieaktualne.
    dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź

    pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Cudowne, ciekawe czy ktos w BMW kiedys pomyślał ze przyjdzie dzień kiedy po zakupie e38 trzeba będzie jak w Polonezie, piersze co to wymienićprogi :)

    Poza tym drewno w 8 kolor, generalnie podejrzewam że śmieć i zajazd.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez jocker89 Zobacz posta
    Witam
    Z racji ciągłego przeglądania różnych ogłoszeń samochodowych natrafiłem na taką BMW http://allegro.pl/mega-kozak-skora-a...300708377.html w niskiej cenie jak na takie wyposażenie. Zdaję sobie sprawę, że auto jest do opłat ale czy ktoś już oglądał ten samochód i czy może coś więcej o nim powiedzieć? Co prawda nie mam daleko do gdańska żeby zobaczyć samochód aczkolwiek opinia jakiejś osoby znającej się w tym temacie byłaby bardzo przydatna

    Chwilę wcześniej ten sam sprzedający miał wystawioną inną BMW też w silniku 2.8 ale ogłoszenie już jest nieaktualne.
    dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź

    pozdrawiam
    Jakie wyposażenie? Chyba jego brak... rdza oczywiście grastis w tym "mega kozaku".

    Na prawde ,ja nie chce Ci nic odoradzac itp ale takie okazje omijaj szerokim łukiem. Na własnych kościach się przekonałem co to znaczy reanimowac zaniedbany egzemplarz e38....

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    Szopka z kolorem kierunków to już wręcz norma, jakoś mi się wydaje krzywe spasowanie z tyłu błotnika i klapy, listwy drewniane jak na odpuście, każdy odcień inny, no ale chyba, że szukasz egzemplarza do odbudowy i nie straszny jest Ci wydatek w miesiąc, a kto wie czy nie w tydzień 3x kwoty zakupu, wtedy to może mieć sens. Egzemplarz tu się sprzedaje za około 2k Euro, w Niemcowni pewnie za niego dał połowę, a jak widzę na mobile de jakie okazje są za 1000 Euro to dla mnie to już raczej wszystko jasne. Sam też poszukuje 728 i na ogłoszeń poniżej 10 tys zł nie biorę na poważnie aby kupić normalną E38.
    Ostatnio edytowane przez ByCygano ; 02-07-2016 o 18:36

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie
    Wielkie dzięki za odpowiedź i celne uwagi panowie. Przynajmniej zaoszczędziłem sobie nerwów przy oglądaniu tego pojazdu. Co więcej jeszcze dałbym się ponieść chwili i zdecydował na zakup tej BMKi. Przynajmniej nie będzie rozczarowania.


    Jeszcze raz dzięki
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. E38 740 B+G i 728 B+G czy ktoś może oglądał ?
    Przez minipk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 15:54
  2. [E38] 728i z Gdańska, nie odpala - czy ktoś mógłby rzucić okiem?
    Przez cursor w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 06:33
  3. Czy ktoś oglądał to e38 740
    Przez Arktissilber w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-03-2014, 11:27
  4. [E38] czy ktoś może już oglądał to e38?
    Przez bawarczyk_7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-02-2014, 18:52
  5. Czy jest na forum Ktoś z Gdańska kto mógłby obejrzeć auto?
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-07-2009, 14:38

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •