Wycena 20k jest wycena wstepna. Poprosilem ich o konkretne sporzadzenie tego co zamierzaja zamontowac i jakich przyrostow mocy moge sie spodziewac. Napisalem rowniez ze interesuje mnie jak owe "uturbienie" silnika wplynie na jego zywotnosc oraz zywotnosc innych podzespolow w tym i skrzyni biegow.
Nie spiesze sie z ta przerobka bo chce miec pewnos ze wszystko bedzie tip top.
Ale faktem jest ze chcialbym podniesc moc o jakies 150-200hp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.