Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Witam serdecznie:) posiadaczka e34

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Blondi_beemka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    25
    BMW
    E34 525i ; E46 320d
    Skąd
    Sosnowiec

    Post Witam serdecznie:) posiadaczka e34

    Witam !!!!

    Już kiedyś tutaj byłam, jakieś 6 lat temu... pisałam o mojej e34 i e46 ojca.

    Wiec ponownie witam , mi na imię Beata, pracuję w Sosnowcu. Jak wyżej wspomnialam, jeżdzę e34 , ta bunia jest ze mną od 6 lat.
    I jest taki problem... Jeżdzę cudowną, stareńką babcią, która jest bezawaryjna, a naprawdę nie mało kilometrów zrobiła, a moje serce z dnia na dzień coraz bardziej ciągnie do siódemki, marzę o e38 .

    I wróciłam tu, myślę ze mogę liczyć na waszą pomoc, w sprawie silnika i nie tylko, może w przyszłym roku zdecyduję się przesiąść na siódemkę, im więcej się dowiem o aucie, tym lepiej.

    Kiedyś jeździłam polonezem i dzięki forum kupiłam moją piąteczkę z silnikiem 2,5 . Gdyby nie pomoc chłopaków, wzięlabym 2 litrowy silnik i marudziła że auto nie jedzie

    Czy tutaj możemy dyskutować o e38, czy w innym dziale ?
    Mnie interesuje silnik benzynowy, myśle o 4,4 i najważniejsze - ręczna skrzynia biegów. Automatów nie chcę :D Tylko nie wiem, czy jest ręczna skrzynia z takim silnikiem, co radzicie, co odradzacie, na co najbardziej zwracać uwagę, a jak to jest z elektroniką? Nie ma wersji standard lub takiej z minimalną elektroniką ? Kolega mial e38 i ponoć jak mial kolo zapasowe to komputer wył, że rozmiar niezgodny

    a co z silnikiem 3.0 218 koni ? polecany ? Mysle, ze tyle mocy to za mało, jak ma pchać taką krowę.. ale może się mylę ?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-06-2016 o 16:54

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    Witaj

    Miło słyszeć, że na forum jednej słusznej serii zagościła kobieta, która wykazuje zainteresowanie BMW

    Według mnie, nie odkładaj poszukiwań E38 na za rok, bo już obecnie kto szuka zadbanej E38 i wie co chce kupić to się spóźnił. W 4.4 występowała skrzynia manualna, ale jest to dosyć rzadko spotykana konfiguracja, ale da się coś trafić. Wyposażenie zależy od tego co pierwszy właściciel zamówił kupując aut, są wersje biedniejsze i bogatsze, ale to już Twój budżet zdecyduje na co sobie możesz pozwolić.

    Tak więc owocnych poszukiwań, wymarzonej E38 życzę.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    HEY :D

    Ja od siebie mogę tyle dodać - w e39 wszystko co poniżej 190km to żenada, w e38 prawdopodobnie wszystko co poniżej 230km... (adekwatnie do różnicy mas) - gdyby o mnie chodziło to bez zastanowienia 4.4 przed liftem M62B44, chociaż i 3.5 V8 jest ciekawą perspektywą, aczkolwiek różnica w spalaniu praktycznie żadna a mocy więcej... tylko przy zakupie może być różnica bo części baaardzo podobne cenowo jak nie te same w niektórych przypadkach :D przerabiałem temat jak chciałem e38 :D

    jak masz budżet to 4.4 przed lift w manualu będzie dobrym wyborem tylko miej na uwadze za każdym razem wjechanie na kanał/podnośnik przy oglądaniu bo podłużnice nie mają lekkiego życia w tych samochodach :D

    740i jest masa na forum, niech się wypowie ktoś kto jeździ taką parę lat i naprawia :D

Podobne wątki

  1. [e34] Witam
    Przez dober w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-01-2016, 20:46
  2. [E34] Witam
    Przez Jey w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-10-2014, 10:43
  3. [E38] Nowa posiadaczka E38
    Przez olitobi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 159
    Ostatni post / autor: 27-09-2014, 11:31
  4. [e34] Czy ktoś może szuka nowego E34 M5 ??
    Przez mandrax1 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 08:36
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-04-2012, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •