Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Witam

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    co do LPG :) ....Spalania... :) codziennie pokonuję trasę Oświęcim- Tychy - Gliwice - Tychy - Oświęcim . 100km . Moje :) 7er przy spokojnej jeździe , spaliło mi dziś 10.55L Gazu :) pięknie:) pozdrawiam :)

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Gratuluję naprawienia błędu i powrót do e38:) A z jakiego rocznika ten nowy nabytek, bo napisałeś tylko o pierwszej rejestracji w Polsce? No i czekam na fotki - nic tak nie przedstawi auta, jak dokładne fotki;)

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    W Weekend Powinny być Fotki :) muszę zrobić pierwsze polerkę lakieru :) poprzedni właściciel chyba tylko mył auto :) rok produkcji 1998 . pozdrawiam

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    No to dalej czekam na fotki - dobre podejście masz do prezentacji - najpierw kosmetyka, a nie byle jakie fotki auta w byle jakim stanie;) Pierwsze wrażenie bardzo ważne. 1998, a więc rok w którym auto przeszło lift - a Twoje to lift? Zazdroszczę trochę literki "L" w nazwie - też mnie na początku kusiła, ale jak poczytałem sobie o kosztach części elementów tylnego zawieszenia, to całkowicie zrezygnowałem z tych dodatkowych centymetrów. No i jeszcze był u mnie jeden dodatkowy problem - nie widziałem jeszcze nigdy Long-a z manualną skrzynią biegów. A skrzynia manualna była moim priorytetem przy zakupie. Ale mimo to te chyba 12 cm (a może 14 cm) robi wrażenie na tylnej kanapie;) A może jednak ktoś ma Long-a z manualem;)?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •