Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Monitoring aut w firmie

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    5
    BMW
    3
    Skąd
    KrK

    Post Monitoring aut w firmie

    Witam serdecznie,
    w firmie u kumpla wpadl jego szef na pomysl - monitorowania samochodów. Co to moze dla niego oznaczac? (jezdzi jako kurier). Jest uczciwy, nie podbiera paliwa ani nic z tych rzeczy. Wiadomo, ze czasem podjedzie sobie na kebsa albo po dziewczyne, no ale to nie sa nie wiadomo jakie odleglosci. Czy szef jest w stanie wylapac te kilka km wiecej w stosunku do ilosci, ktora robi dziennie/miesiecznie? Jak to jest z monitorowaniem pojazdow w firmie?
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 26-06-2016 o 11:11

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Z tego co wiem, to dostajesz do tego program z mapą, coś jak nawigacja w telefonie i wiesz w którym miejscu jest auto, na jakiej ulicy itp z dokładnością do 10 metrów.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Kwestia abonamentu,można nawet wiedzieć gdzie kiero pierda robi........Jak nie ma co ukrywać z paliwem i trasami to spoko.U znajomego po takim zabiegu 4 kierowców odeszło.Jak szefo normalny,to nie zakłada takiego sprzętu.Ale jak sam się dorobił na lewiźnie......to założy.To taka natura.....
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Szef musi Mu przedstawic nową umowę o pracę / lub podpisać aneks do starej z klauzulą o zgodzie na monitoring. Kolega nie musi podpisywać wtedy ma okres wypowiedzenia.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Szef musi Mu przedstawic nową umowę o pracę / lub podpisać aneks do starej z klauzulą o zgodzie na monitoring. Kolega nie musi podpisywać wtedy ma okres wypowiedzenia.
    Nic z tych rzeczy. Może założyć kiedy chce i co chce, pracownik nic nie musi o tym wiedzieć.

    jaro5 dokładnie tak jak mówisz. Jak szmaciarz sam sie dorobił na okradaniu i oszustwach to inaczej patrzy komuś na ręce i szuka złodzieja w ludziach, tak jak sam kiedyś postępował. Normalny gość nie robi takich szopek z zabawami w gpsy sondy i inne rzeczy. U Nas pojawiają się takie propozycje że dadzą papier do podpisania że od wyjazdu z bazy na budowę, i z powortem do bazu nie mam prawa się nigdzie zatrzymać po drodze,hehe, chore :) myślą że ktoś to podpisze :D
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Pracodawaca Ma obowiazek poinformowania o tym fakcie pracownika.

    Wypalcowane z LG G4
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Zalezy tez czy auto zdaje po pracy czy uzywa w prywatnym czasie. W sensie czy jezdzi tym autem po praxy.

    Wypalcowane z LG G4
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Sam chciałem kupić pare tirów bo ze zleceniami nie miałbym problemu, ale jednym z największych problemów to zatrudnić kierowców, gdzie nie chodziłem, gdzie nie pytałem to sami oszuści. Akurat mam znajomych w tym biznesie i to jest jakaś porażka co wyprawiają Ci kierowcy. Nie wsadzam wszystkich oczywiście do jednego wora, ale nie dziwie się nikomu kto zakłada taki monitoring. Ja bym nawet poszedł o krok dalej i zrobił alkoblokadę.

  9. #9
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,385
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez biemdablju7 Zobacz posta
    U Nas pojawiają się takie propozycje że dadzą papier do podpisania że od wyjazdu z bazy na budowę, i z powortem do bazu nie mam prawa się nigdzie zatrzymać po drodze,hehe, chore :) myślą że ktoś to podpisze :D
    Jak pracownik zatrzyma się po drodze żeby kupić sobie coś do jedzenia/picia czy nawet po fajki to żaden NORMALNY szef nawet słowem się nie odezwie, jak się załatwia prywatę w godzinach pracy to normalne, że pracodawca może się wku*wić tym bardziej jak takie praktyki są nagminne.


    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Pracodawaca Ma obowiazek poinformowania o tym fakcie pracownika.

    Wypalcowane z LG G4
    Koniec kropka.

    Istnieje jeszcze zapis w umowie o pracę, że po godzinach można używać auta w prywatnych celach, wtedy najczęściej "na pasku" jest parę złotych odtrącane za używanie pojazdu służbowego. Miałem tak w jednej firmie.

    Ogólnie dzisiaj większość firm montuje GPS'y w swoich autach, sprawdzanie pracowników to jedno, drugie to po prostu dodatkowe zabezpieczenie w razie kradzieży.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Zdziwił byś się jakie pracodawca może mieć podejście do swojego pracownika. Poza tym wydaje mi się że chyba mówicie bardziej pod kątem jakiegoś przedstawiciela w małym samochodzie ewentualnie jakiś busik. Ja oceniam sytuację z mojej perspektywy, kierowcy zestawu.
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

Podobne wątki

  1. Szukam opinii o firmie Metzger.
    Przez Florens w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-05-2015, 19:28
  2. [audio/video] monitoring w aucie
    Przez e4r5t w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-2012, 22:30
  3. KAMERA MONITORING - skrypty lub wybór konfiguracji
    Przez olejus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 09:11
  4. Monitoring z wnętrza auta
    Przez hatecraft w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-01-2010, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •