Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [ zawieszenie] Pilne Wybór Producenta

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    [ zawieszenie] Pilne Wybór Producenta

    Sorki chłopaki, że nie w tym dziale ale muszę się Was zaopiniować a wiem, że na głównym więcej ludziów zagląda.

    Ze względu na przerażające ceny TYLNYCH WAHACZY po raz pierwszy w życiu chyba będę zmuszony zakupić inną część jak oryginalna lub najlepszych producentów.

    Mam oprócz TRW i Lemfordera do wyboru TEKNOROT i względnie takie coś mi się przewinęło jak POLCAR

    Powiedzcie coś więcej o producentach TEKNOROT, POLCART lub innych bo o jakości TRW i Lemfordera nie musimy rozmawiać bo każdy wie ile są warte.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    a o febi nie myslales? qpowalem przednie wachacze febi i nie narzekam

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jak mam kupić Febi to wole turecka firmę dużo gorsza nie będzie a na bank sporo tańsza.
    Dla mnie Febi to VW i tego typu auta przy ciężkich samochodach gdy zakładałem ich części to żałowałem, tuleje po 30k km potrafiły się robić miękkie :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ALLEGRO

    Koleś zaklina się, że jest to oryginalny zamiennik. Ma bite na częściach BMW i Lemforder. Ma od groma komentarzy pozytywnych na części zawieszenia do wszelakich bemek i chyba sam mu zaufam... Jak mu powiedziałem przez tela "Daleko nie mam" ;) :) (dowcipnie oczywiście)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    ja mam (tylne)gorne metalowe dwie strony nowe Lemforder 99funtow za dwa.
    Bylo to przed sweitami Bozego Narodzenia i funt byl po okolo 4zl czyli 200zl sztuka.....
    moge je polecic z czystym sumieniem.nie napisales ktore konkretnie musisz wymienic.
    pozdrawiam :)
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    2 górne tylne. Niestety teraz ceny przytłaczają poszły ok 30-40% do góry ;/ mi ten koleś z Allegro się nie podoba. Coś jest nie tak. Wątpię aby te części były nowe. Może regenerowane? Albo jak mu ktoś pocisną 2 lata temu "dobrze umyte"
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    nie daj sie zwiesc nie bierz badziewia......nie chcial bym zeby ci sie kolo w czasie jazdy odje.... szczegolnie na naszych polskich drogach.czasami ciezko kupic dobry zamiennik wiadomo ze 7er to nie vw nie,obrazajac nikogo ale to dwie tony jakby nie bylo.ja inwestuje w zamienniki ktore ida na pierwsza linie typu lemforder lub trw.zrobisz raz i bedziesz mial spokoj. :) np.:
    http://www.autoczesci.autosowa.pl/in...ge=01&ar=49544
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    TEKNOROT i POLCAR to jest jeden wielki badziew tak jak hans price, 4max, fortuna line i inne berbecie, kup febi, NK albo odezwij sie do NEUF'a ;)

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja kupowałem wszystko Lemforder i jestem super zadowolony. Ceny też dobre.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Febi dla mnie to nic nadzwyczajnego już pisałem dorzuciłbym do worka z badziewiami i znajdą się w necie stare zapasy gdzie wahacz tylny górny kupię za ok 100zł ale nie chcę. NK... dobra marka ale strasznie rzadko spotykana, już od lat nie dorwałem nic z tym logo.

    Lemforder hmmm ostatnio się przejechałem na nim i do póki nie kupiłem części do E38 twierdziłem, że są najlepsi i warci kasy lecz teraz w moich oczach rządzi TRW jest tańsze i lepsze, tyle, że znaleźć gdzieś jeszcze sprzedawce który ma takie na zapleczu z czasów zanim załamała się waluta będzie ciężko dzisiaj wołają sobie za nie grubo pond 300 zł za sztukę. Do tego dołożyć trzeba tuleje do dolnego wahacza, naprawa i nie uśmiecha mi się znowu wywalić 1000PLN na naprawę zawieszenia jednego tylnego koła.

    Wkurzę się i wcisnę do tego wszystkiego same tuleje TEKNOPORTa i poczekam do lata aż PLN będzie coś w końcu wart, części powinny te 10k km wytrzymać... mam nadzieję a za komplet tulei naprawczych zapłacę tyle co za pół wahacza :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •