Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Niesulice 2016 podziękowania

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Melduję się również cały i prawie zdrowy (struny głosowe nie dały rady) hehee...
    Zlot bardzo udany: tańce, hulanki, swawole, bardzo ciekawa wycieczka do bunkrów, dużo dobrej muzy, przednie napitki w ilościach że hohoho, zadowoleni ludzie a nie jakieś smuty....wszystko to warto przeżyć!!
    Aaaa...jeden minus - krótko.
    Ale plus jest większy - zajebiście.
    Za rok Wiesław też się stawi - ma się rozumieć!!!
    DZIĘKI.

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Nie chciałbym tutaj wchodzić w kompetencje, ale z tego co mówił to wyniknęły nagłe sprawy służbowe i musiał wracać właśnie w sobotę tuż przed naszym wyjazdem na bunkry.
    Ehh ta siła wyższa....

    Tak czy siak, ja też chciałbym podziękować. To był mój pierwszy zlot i pomimo, że dwa razy "zapaliła się" mi kontrolka ABSów i musiałem delikatnie "zjechać" wcześniej na domek, bawiłem się przednio!

    Wielkie podziękowania dla Sebka za całokształt organizacji zlotu. Tucziemu za nadzór na miejscu (i krótki kurs z zakresu mechaniki E32 :P ), Moloko (mam nadzieję, że dobrze pamiętam) za pierwszorzędną cytrynówkę i ogólnie całej ekipie za miłe przyjęcie zlotowego nowicjusza :)

    Mam nadzieję, że będziemy mogli się za rok spotkać co najmniej w takim samym gronie, a oby i w większym :)

    PS. A! I Oli też się podobało i już mi oznajmiła, że za rok też chce przyjechać :)

Podobne wątki

  1. Podziękowania:)
    Przez harry22 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 22:17
  2. Podziękowania :)
    Przez Marynarz w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2011, 14:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •