Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Reakcje na 2. Zlot BMW7 - na niemieckim forum [url]www.7er.com[/url] !

  1. #1
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1

    Reakcje na 2. Zlot BMW7 - na niemieckim forum www.7er.com !

    Witam,


    pare dni temu - umiescilem na niemieckim forum www.7er.com - posta - na temat naszego spotkania - 2. Zlotu BMW7 w 2007 roku.

    Opisalem krotko przebieg naszego spotkania - wstawilem linka do naszego filmu - i zamiescilem pare zdjec.

    Po tym jak po naszym 1. Zlocie we Wroclawiu - w podobnym poscie - nawet ani jedna osoba nie odpowiedziala na temat - bylem tym bardziej zdziwiony - bardzo pozytywnymi reakcjami i komentarzami ze strony niemieckiej.

    Zobaczcie sami:

    LINK do POSTA

    Nawet sam wlasciciel portalu - www.7er.com - jest nagle zainteresowany miedzynarodowym spotkaniem. Wszyscy wypowiadaja sie bardzo pozytywnie - podobaja sie im bardzo zdjecia z Kocierza, nasz film Video - i plan naszego spotkania .........

    Sczegolne podziekowania z mojej strony dla organizatorow - Evana i Kronosa, Olejusa za zmontowanie filmu, i wszystkich uczestnikow za milo spedzony czas - i wspaniale fotki i material filmowy - oby tak dalej !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Przyznam szczerze, że jestem zadowolony z osiągnięć BMW7 i nie ukrywam , że liczę na zlot z 7er :D

    Prawda jest taka , że 2 zlot w Kocierzu był na miarę Europy Zachodniej.

    Pozdrowienia dla wszystkich
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam . Odzew taki jest bo uswiadomili sobie ,że po tej stronie odry mieszkają normalni ludzie. Mają pasje a nie tylko palą gumę . Na pierwszym zlocie(film,foty) nic ich nie zainteresowało ,a tu maja czarno na białym ,ze My też możemy się bawić i miło spędzać czas :D :D

  4. #4
    super jestem dumny :)

    Dziekuje za ten zlot

  5. #5
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Sczegolne podziekowania z mojej strony dla organizatorow - Evana i Kronosa, Olejusa za zmontowanie filmu, i wszystkich uczestnikow za milo spedzony czas - i wspaniale fotki i material filmowy - oby tak dalej !
    Sebek oczywiście bez wazeliny ale dzięki temu , że trzymasz rękę na pulsie i zbudowałeś te forum to nie było by takich zlotów
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    A ja podziękuję WSZYSTKIM użytkownikom BMW7.PL.. bo to przecież przez Nas i dla Nas stworzone forum :D Bez Was nie byłoby dla kogo cokolwiek organizować.

    Cieszy mnie także fakt pozytywnych reakcji ludzi z 7er.com, to cieszy. Może kiedyś uda się zmontować paczkę i godnie zaprezentować Polskie 7-ki w jej ojczyźnie na zlocie już wtedy międzynarodowym 7er.com. ;)

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    jak sie już tak smarujemy wazeliną :D to chciałem podziękowac również Alinie ( lepsza połowa Kronosa :D ) bo też dużo pomogła w organizacji zlotu a nie było okazji wspomnieć o tym. :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    19
    BMW
    E 32
    Skąd
    Opole / Wrocław
    Troszke sobie na niemieckim poczytałem i faktycznie jest bardzo duży optymizm i zainteresowanie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •