Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Listwy - pomocy !

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Listwy - pomocy !

    Po długim dochodzeniu okazało się że w mojej Buni siadła jedna z listew i dlatego silnik tracił moc i falowały obroty. Mam listwy matrixa i teraz moje pytanie: Czy moge miec jedną listwę matrixa a drugą zamontować valteka ? Mój gazownik mówi że nowa listwa matrixa kosztuje koło 600 zł (o zgrozo!) a valteka 250 zł. Jesli valtek nie może współdziałaś z matrixem to musze zamontować 2 nowe valteki co daje koszt 500 zł. Lub moge kupić kolejnego matrixa i zapłacić za niego 600 zł. Czy sa w ogóle jakieś inne listwy znacznie tańsze które dają rade w silniku V8? Może da się zregenerować tego matrixa? Są jakies zestawy naprawcze? Ten zepsuty matrix rozdziela gaz na 3 cylindry a powinien na 4. Nic już z niego nie będzie? Te ceny są jak dla mnie z kosmosu :/ Nawet gdyby to było pozłacane to nie dałbym za taką kosteczkę 600 zł >:-( Czyste zdzierstwo.... Podsuńcie chłopaki jakieś sensowne rozwiązanie..

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    I na to pytanie nie umiem odpowiedzieć :-/ Nie znam się na tym za bardzo. Wiem tylko tyle że jak gazownik zaciskał kombinerkami po kolei te gumowe węzyki które wychodzą z listwy to silnik się dusił czyli znak że przez wężyk przepływa ładnie gaz i wraz z zaciśnięciem węża przestawał dopływać . Po zaciśnięciu pierwszego wężyka od lewej na listwie nie było reakcji czyli wiadomo że gaz tamtędy nie płynął. Jak kupowałem auto to w bagażniku miałem 2 listwy matrixa. Nie wiem czy są sprawne. Skoro obie części o których pisałes sa wymienne to może dałoby radę z tych dwóch listew skręcić jedną lub dokupic 1 element tak żeby działała? Jak myslisz Magiku ?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    No i to jest jak dla mnie złoty środek. O to mi właśnie chodziło! Dzięki wielkie :). Jak wymienię to dam znać co i jak. Pozdro

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    a z czystej ciekawosci jaka masz instalke ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •