Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [mechanika] Podcieka przednia szyba

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie

    [mechanika] Podcieka przednia szyba

    Witam,
    Dzisiaj zauwazylem ze podcieka mi przednia szyba. Szyba jest oryginał. Poprzedniemu wlascicielowi tez musiala podciekac, bo delikatnie silikonem przeciagnal. Zadzwonilem do warsztatu z szybami to powiedzili ze niemozliwe zeby szyba ciekla i ze moze gdzies tam sie rdza pojawila. Tymaczasem bylem poodladac miejsce wkolo szyby i nie ma sladow korozji.
    Czy ktos sie spotkal z czym takim i co zrobic?

    Pozdrawiam
    Gilu_e32

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Być może w którymś miejscu klej nie trzyma,jeśli napewno przez szybę cieknie,to najlepiej wyciąć i na nowo wkleić szybę.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    i na tym sie to chyba skonczy. Dzwonilem przed chwila do zakladu to gosc powiedzial ze najlepiej ja wyciagnac oczysic wkolo i zamontowac raz jeszcze a koszt zamknie sie w 100 zł i potrwa ok. 3 - 4 godzin.

    pozdrawiam
    Gilu_e32

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Mam pytanie:
    Czy ktos kiedys wyciagal szybe przednia w zakladzie i jakie jest ewentualne prawdopodobienstwo ze szyba przednia poleci. Dzisiaj bylem w zakladzie i mowia 50/50. Ma ktos z tym doswiadczenie?

    pzdr
    Gilu_e32

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Ja wycinałem dwa razy w e32,raz w e38,miałem to szczęście,że nie pękła.Najlepiej do tego nadaje się linka hamulcowa,tylko nie cała gdyż jest za gruba,a jej część(odwinąć jeden drucik),najlepiej we dwie osoby,tak jak byś machał piłą do drewna :) w jedną i w drugą stronę.Dwa końce drutu nawinąć na jakieś drewienka,bo można pociąść sobie dłonie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •