Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: STAG 300, Opinie, Gdzie instalować.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    20
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Warszawa

    STAG 300, Opinie, Gdzie instalować.

    Witam!

    Dużo się na forum czyta pozytywów o instalacji STAG300, więc zdecydowałem się na właśnie ten model. Ostatnio jednak zadzwoniłem do jednego z gaziarzy z okolic Warszawy poleconego przez jednego z użytkowników forum i on odradził mi Staga(powiedzial ze po 40 tyś zaczynaja sie z nimi problemy i ze on czesto wywala stagi i zmienia na inne :) ). Polecil mi jakas inna instalacje w podobnym przedziale cenowym 3500PLN.
    Stad moje pytanko do Was. Jak spisuja sie wasze STAGi? Najbardziej bede wdzieczny za opinie tych ktorzy przejechali ponad 15 tys. km.

    Poleciacie jakiesz zaklady ktore maja doswaidczenie ze STAG 300 w BMW?(najlepiej z mazowsza).

    Na co zwrocic uwage? Niektorzy na forum podaja konfiguracje osprzetu ktory wspolgra ze STAG 300. Podejrzewam ze kazdy gaziarz bedzie proponowal cos troszke ionnego co on glownie zaklada.

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    jest to nieprawda ze stagi po 15tys nawalaja, chyba ze ktos montaz spierniczyl. e38 735 ojca 2 lata na stagu 60tys km zrobione i tylko raz filterki wymienione, moja 740 od 4m-c 10tys km i wiele innych aut. nie mowie tego dlatego ze proponuje stagi bo mozemy zalozyc dowolna instalacje jaka ktos sobie wybierze ale po prostu doradzam jako uzytkownik staga 300, zaloz u kogos kto sie zna na tym a nie bedziesz zalowal, placic za prinsa 6300zl do v8 w e38 to moim zdaniem wyzucone pieniadze skoro mozna polowe taniej zaplacic i tez jezdzic tak samo. zreszta stag posiada nowsze normy spalin itd niz nawet prins, niedlugo nawet wyjdzie nowy stag z podgrzewanymi listwami wtryskowymi, mapa 3D itd.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Ja na swojej zrobiłem przez rok 35tys i oprócz rzeczy które spieprzyli przy montażu nie zauważyłem nic nowego - pali tyle samo, zbiera się tak samo, nic nie odpadło, nie zepsuło się ;) Gdyby jeszcze była zakładana przez ludzi którzy bardziej ogarniają temat byłoby super :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    dokladnie na staga ktos pluje jak jest partacz i tyle

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Ja zrobiłem na Stagu300 jakieś 50tyś i też dopiero raz wymieniłem filterki, powiem tylko tyle że jak bym zakładał do drugiej V'ki gaz, to napewno u tego samego gościa i tą samą instalke, O! problemów

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    stag jest dobry jeśli porządny gaziarz go montuje - ot co...i cała tajemnica.

    Prawdą jest że to nie jest jakaś markowa instalacja, ale cena jest atrakcyjna, a jak będzie marny gaziarz, to nawet prinsa spieprzy!

    Więc rodzajem instalacji się za bardzo niepotrzebnie nie przejmuj. Znajdź porządnego gaziarza i wtedy się dogadasz o rodzaju instalacji.
    Sam co prawda mam troszkę droższą instalacje, ale montował mi gościu co wie z której strony to ugryźć :)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #7
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Też śmigam na stagu 300-6 bodajże i nic się specjalnego nie dzieje zmiana filtrów i tyle (nawet trochę czasowo przecholowana) zużycie gazu w porywach do 13 litrów , dolna granica to u mnie 10l/100 km. silnik 2.8 , manual 96 rok. Zużycia benzyny nie znam bo odrazu załozyłem gaz. Aha, ciężko jest podobno zkalibrować diodowy wsaznik ilości gazu -u mnie zawsze wskazuje full dlatego tankuję sie z kilometrów średnio robię 350 km na ok 40 litrach ( z tym że gazu nie wypalam do końca) , jeszcze jedno: przy mrozach rzędu -20 stopni , gdy silnik nie osiągnął temp. pracy to po przełączeniu na gaz nie palił 1 cylinder gdy złapał temp. ( strzałka temp na środku ) wszystko wracało do normy, pytałem w warsztacie zalecono wymianę świec , zrobię to w przyszłym tygodniu. Co nie zmienia faktu że bryka obecnie chodzi jak zegarek . Zrobiłem na gazie 30 tyś km.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Mięsny
    Ja zrobiłem na Stagu300 jakieś 50tyś i też dopiero raz wymieniłem filterki, powiem tylko tyle że jak bym zakładał do drugiej V'ki gaz, to napewno u tego samego gościa i tą samą instalke, O! problemów
    Dzieki Mięsnemu i Ja mam staga 300 plus montowałem w Legionowie Tam gdzie Mięsny zero problemów POLECAM :medit:
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Aktualnie instalacjia ma przejechane przeszło sto tyś. wymieniłem reduktor i muszę zająć się listwami, myślę że żywotność ok

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    Cytat Zamieszczone przez Mięsny
    Ja zrobiłem na Stagu300 jakieś 50tyś i też dopiero raz wymieniłem filterki, powiem tylko tyle że jak bym zakładał do drugiej V'ki gaz, to napewno u tego samego gościa i tą samą instalke, O! problemów
    Dzieki Mięsnemu i Ja mam staga 300 plus montowałem w Legionowie Tam gdzie Mięsny zero problemów POLECAM :medit:
    Miałem w A6 staga 300 i nie było żadnych problemów , a w Legionowie montował gaz do swojej Buni mój brat i również był bardzo zadowolony. Z tego co pamiętam miał butle w kole zapasowym na 65 litrów , a u mnie jest 55 :|
    Oprócz tego kilka osób nie zależnie chwaliło instalacje staga montowane w Legionowie więc chyba się tam znają na swojej robocie :)
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •