Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [audio] Jak dziala wejście AV ??

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    [audio] Jak dziala wejście AV ??

    Od pewnego czasu zastanawiam się jak działa to całe wejście/wyjście AV:



    Czy można je zastosować do słuchania muzyki z mp3 ?? Do czego wogóle można wykorzystac to wejście??

    Ile pinów ma złącze wejściowe? 5?? Jak wygląda przykładowa "wtyczka" jack do tego??

    itp... no po prostu nie wiem nic :), a jak tam kiedyś wpiąłem kabelek obustronnie zakończony jack'iem stereo od iPod'a nie było żadnego efektu (po włączeniu na tunerze AV nie było nic słychać...)

  2. #2
    Było już pisane na forum o tym wejściu ;) Ale tak w skrócie to jest to wejście na zewnętrzne urządzenia. Sygnał jest mono więc sluchanie muzy z mp3 jest takie sobie :/ U mnie działało to na normalnym jacku, czyli np kabelek zakończony po dwóch stronach końcówką jack. Jedna w wyj słuchawkowe mp3, a druga w wej AV, ale tak jak mówiłem efekt mono :/ Można też np oglądać zdjęcia z aparatu :) Wtedy urzyłem przejściówki z czinczy (kabel od aparatu) na jack'a i też działało :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Było już pisane na forum o tym wejściu ;) Ale tak w skrócie to jest to wejście na zewnętrzne urządzenia. Sygnał jest mono więc sluchanie muzy z mp3 jest takie sobie :/ U mnie działało to na normalnym jacku, czyli np kabelek zakończony po dwóch stronach końcówką jack. Jedna w wyj słuchawkowe mp3, a druga w wej AV, ale tak jak mówiłem efekt mono :/ Można też np oglądać zdjęcia z aparatu :) Wtedy urzyłem przejściówki z czinczy (kabel od aparatu) na jack'a i też działało :)

    Jak masz np. DVD male przenośne to też przez małego jacka możesz podlączyc i bedzie śmigac, ale dzwięk mono.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    do d**y z tym mono :(

    Ale może ktoś się orientuje ile tam idzie maksymalnie kanalow w jacku? standardowo sa 3, ale to jest mono wiec moga byc i 2 ale tojest tez do video wiec.... juz nie wiem :D

    Jka podlaczam np. DVD to przez jaka zlaczke?

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    właśnie może idzie coś zrobić aby było stereo ;p ja i tak będę to później rozbierał aby naprawić fona więc daleko już nie będę miał ;) heh w sumie to chętnie obejrzę jakiś filmik z telefonu ;] tylko jak?!? Przez jeck raczej sygnał video nie pójdzie bo niby jak?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Przez jeck raczej sygnał video nie pójdzie bo niby jak?

    Jak nie pójdzie jak idzie :P ja podłączam dvd małe, przenosne, prze jecka i lata bardzo ładnie, robie ustawienie AV i mam obraz na dvd i monitorze,a jak w dvd przełącze na odbiór sygnału to mogę oglądac telewizje na monitorze i dvd ;D ;D ;D

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    heh a prawie niemożliwe. zaraz sprawdzę bo mam XPERIE i jakiś kabel 2x jack się znajdzie
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Dlaczego ma nie pójść? Przecież kabel jak kabel i końcówka jak końcówka. Jack od np chincha, którym z reguły puszcza się sygnał video, różni sie tylko kształtem ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    spoko odbiornik może i pasi ale jak ustawić urządzenie nadawcze aby wysyłało sygnał przez jack? Jak dla mnie to Jack od zawsze był do przesyłania dźwięku...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    A nie no to tu masz rację. Jeśli urządzenie ma dwa wyjścia i video jest wysyłane czymś innym niż jack a dzwięk jack'em to od strony urządzenia nic nie zmienisz. Jedynie co można zrobić to zastosować jakąś przejściówke z tego co jest na wyjściu video w urządzeniu na jack'a. Tylko wtedy tego wyjścia audio z urządzenia już nie będzie gdzie wpiąć :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •