Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Most

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47

    Most

    Witam szukałem szukałem i nie znalazłem mianowicie rozleciał mi sie most w mojej 730-stce skrzynia manualna ..jutro bede to robił jak zdjac most sa jakies utrudnienia czy tylko krzyzak sie rozpina półosie i wszystko gra?? jak mozecie to prosze w miare obrazowo napisac.. pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nie wymienia go się tak łatwo jak w e30,ale nie powinieneś mieć z tym problemów.Lepiej żebyś miał kogoś do pomocy.Odkręcasz śróby od flanszy półosi,wału i trzech tulei dyfra,dwie z tyłu i jedna z prawej strony dyfra.
    http://bmwfans.info/original/E32/Lim...3/ill-33_0153/

  3. #3
    Z wymiana nie ma tragedii. Oczywiscie nie jest latwo, ale i nie za duzo rozbierania.

    Jak zmienialem u siebie w 740 tylny most, to nie sciagalem wydechow, a odkrecilem tylko (poza polosiami i walem oczywiscie) sruby nr 5 (3 sztuki). Wychodzi z lapami (nr 6 i 1).

    Powodzenia - i nie zapomnij o nowym oleju ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dokładnie :) nie zapomnij jeszcze wypiąć czujnika jak będziesz wyciągał dyfer.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47
    witam wszystko cacy kupilem urzywany dyfer i okazuje sie ze flansza jest o 10mm za ma la jak przekrecic ze starego tzn wiem ze sa łozyska jakies stozkowe i pozniej trzeba to jakims momentem dokrecic... prosze o szybka odpowiedz bo siedze i musze to zrobic...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Kupiłeś dyfer z e34 3.0 m30,flansza od wału jest mniejsza,nie wiem czy da się coś z tym zrobić,ponoć nie da się przełożyć flanszy gdyż wielowypust jest inny.Ale możesz się pobawić.Jak nie chcesz go rozkręcać to oddaj i kup dyfer z e32 lub z 535 e34 o przełożeniu 3.64 ewentualnie 3.45.,flansza od wału jest już większa w 535.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47
    Siema zrobiłem przełożyłem flansze bez żadnych problemów jest to naprawdę bajecznie proste tylko trzeba popatrzeć ,... pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •