Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [pozostale] Alarm e-32 750 iL 1989r.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    32
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    [pozostale] Alarm e-32 750 iL 1989r.

    Witam klubowiczów,

    To mój pierwszy post i niestety muszę prosić Was o pomoc. Mam problem z alarmem fabrycznym w moim BMW e-32 750iL z 1989r., nie mogę otworzyć i odpalić samochodu. Otwieram awaryjnie poprzez podniesienie klamki i kluczyka w zamku, alarm wyje po jakimś czasie przestaje ale samochodu nie mogę odpalić. Nie mam pilota, tylko kluczyk. Panowie jak odłączyć ten alarm. Aku sprawdzałem jest dobry, podmieniałem na inny i to samo.
    Do tej pory zamykałem z kluczyka i alarm się uzbrajał i było wszystko w porządku. Od dzisiaj przekręcam kluczyk i samochód nie reaguje ( mogę tylko awaryjnie dostać się do samochodu tak jak pisałem ).
    P.S. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem tego co mnie interesuje. Większość chce rozbudować ten fabryczny alarm, ja natomiast chcę się go "pozbyć".
    Bardzo proszę o pomoc.

    Jak będzie okazja to porobię fotki i wpiszę się dz działu "Przzdstaw Się"

    Pozdrawiam wszystkich fanów niebieskiego śmigła

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    32
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Sam sobie odpowiem i może komuś się to przyda.

    1. Awaryjnie otwieramy samochód - klamka delikatnie do góry i kluczyk w lewo ( wyje, świeci itp ).
    2. Zdejmujemy klemę "-"
    3. Zdejmujemy boczek drzwi kierowcy
    4. Odkręcamy mechanizm klamki ( klamkę ) - fatalny dostęp
    5. Rozbieramy mikrowrtczkę ( zawleczka ), pozdjęciu widzimy kostkę z trzema mikrowyłącznikami :

    1. Odblokowanie centralnego
    2. Rozbrojenie alarmu
    3. Podgrzewanie zamka

    U mnie padła całość. Wymieniamy na nową kostkę lub używaną. Skręcamy wszystko w odwrotnej kolejności i cieszymy się z działającego centralnego i fabrycznego alarmu.

    Poniżej podaję link z którego korzystałem :

    http://bmwe32.masscom.net/

    wchodzimy w fixes/body & interior/Doorlock Microswitch i wszystko staje się jasne.


    Pozdrawiam
    ;)
    ...tworzenie jest całkowicie nieprzewidywalne i swobodne...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •