Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Prośba o przeprowadzenie adaptacji.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar trajano
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    177
    BMW
    E38 740i (m62b44) (5hp30) LPG
    Skąd
    Sosnowiec

    Post Prośba o przeprowadzenie adaptacji.

    Czy jest ktoś z okolic Sosnowca, kto mógłby przeprowadzić mi adaptację przepustnicy i pedału gazu? Ostatnio wymieniłem pokrywę płaszcza wodnego. Podczas składania wszystkiego pomyliłem przewody wtrysków LPG, i lewą stronę podłączyłem jako prawą a prawą jako lewą. Gdy auto nie chciało odpalić, a gdy odpaliło chodziło bardzo źle, zrozumiałem błąd i podłączyłem właściwie. Odpiąłem co prawda akumulator na kilka minut i po ponownym uruchomieniu auto pochodziło chwilę na biegu jałowym, ale od tego czasu jest problem po uruchomieniu auta. Na zimnym silniku ma bardzo niskie obroty, prawie gaśnie. Ale po kilku sekundach obroty normalnie ją. Poza tym na postoju przy przełożeniu skrzyni P albo N obroty wchodzą na 1500. Przed naprawą auto chodziło idealnie. Dodam, że wymieniłem także świece z 2 elektrodowych na 1 elektrodowe. Czy jest ktoś, kto pomoże mi ogarnąć ten problem, ja niestety nie mam żadnego działającego interfejsu, mimo że mam kabel.
    Ostatnio edytowane przez trajano ; 04-06-2016 o 10:12

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    spróbuj tak :
    włącz zapłon wciśnij gaz do końca i przytrzymaj na 30s :)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Skoro masz jakiś kabel, to spróbuj zainstalować inpę wg mojego opisu na forum.
    Działało mi to nawet na kablu z VAG za 25zł



    Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem postu, bo byłem w Katowicach w Spodku w sobotę
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Wyłącz gaz, odłącz aku na 30 min. Jak będzie chodził źle nawet po przytrzymaniu gazu, przejazdzce, to znaczy ze problem nie jest w adaptacjach tylko albo coś źle poskladales i są np jakieś nieszczelności, tudzież inne rzeczy.... Gazu nie włączaj dopóki nie ogarniesz benzyny.

    Ale tak bez jakiegokolwiek interfacu to sobie możesz.... Na forum popisać ;-)

Podobne wątki

  1. [skrzynia] Kasowanie adaptacji skrzyni biegów programem z pakietu gdzie jest Inpa
    Przez cursor w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-04-2016, 21:04
  2. E38 bledy sond i adaptacji
    Przez edibmw7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-01-2016, 12:35
  3. [diagnoza] Procedura kasowania adaptacji w m62tu
    Przez tomaszeklolek w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 19:25
  4. [diagnoza] Kasowanie adaptacji (silnik)
    Przez ratovnik w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 08:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •