Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: maly albo duzy problem, rozrusznik, nieodpala

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Jak wyżej rozrusznik albo sprawdź na na jakim biegu zostało- być może z mrozów przy wtyczce na skrzyni dalej masz na jakimś biegu a nie na P.
    Mi ostatnio np chodziła połowa silnika xD odpięcie akumulatora na chwile problem zniknął- pomogło;)
    Pozdr
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    napewno to nie wina biegu, Gdyż musiałem przestawić auto aby wyjechać drugim, wrzuciłem na n i jakos sie przepchlo. A wrzucił by ktos fote jak najłatwiej dostac sie do tego rozrusznika aby go puknąć? benzyna 3l

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    niekoniecznie, to ze mechanicznie biegi sie przerzucaja, nie znaczy ze elektronika wie o tym, tak jak napisal ktos powyzej, rozrusznik moze byc blokowany wlasnie przez to ze bieg zostal na pozycji D badz R, ale jesli cos klika pod maska, to raczej 100% rozrusznik.

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    ...wylazłem dziś z nory (czyt dom) ;p wnerwiony. Popatrzyłem na Nią. Pogłaskałem, po szeptałem czułe słówka. Wsadziłem kluczyk i odpaliła za pierwszym pyknieciem, jak nigdy.:) co to może być? Złośliwość rzeczy martwych? Czy pada rozrusznik? Co w takim przypadku robić?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    mogą być szczotki w rozruszniku (w mniejszym prawdopodobieństwie) lub co bardziej prawdopodobne elektronika z mrozu... Tak jak ci pisałem- pokazywało na liczniku że zmienia ci biegi? Bo jak będzie wykrywać D R to ci nie odpali- Ja bym tutaj szukał problemu... Powiem ci tylko że mi od mrodu nie chodziła połowa silnika (po odpięciu akumulatora wszystko było ok)
    Pozdr
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •