Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: klima,logic 7 i pare innych

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie

    klima,logic 7 i pare innych

    Witam.Dwa dni temu zakupiłem e66 z 2007r i mam kilka pytań dotyczących obsługi.
    1. Jak to zrobić żeby kręcąc ppkrętlem od temperatury zmieniała się jednocześnie temp. od strony pasarzera?
    2. Mam logic 7 i nie mam basu. Wyczytałem na forum, że padł wzmacmiacz albo końcówka mocy. Ma ktoś namiar na kogoś kto to nsprawia? Telefon bądz strone www.
    3. Nie zamyka sie klapa bogaznika. Wyczytałem, że to moduł. Wszystkie moduły będa pasowały czy musi być konkretnie z takim numerem jaki mam u siebie? Na allegro wszystkie mają jeden numer. Podpinam i powinna działać czy trzeba kodować?
    4. Poziom oleju sprawdza sie tulko nakomputerze czy można jakoś fizycznie pod maską?
    Narazie chyba wszystko.
    Ostatnio edytowane przez ziemba12345 ; 27-05-2016 o 06:00

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    2. Ja robiłem w V-garaż. Działa póki co pół roku bez zastrzeżeń.
    4. Masz pod maską też bagnet, tylko zakończony czarną końcówką, a nie czerwonym uchwytem.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    V garaż Ząbki? Tak mi w google wyskakuj.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Dokładnie.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Ok. Dzięki. Dwa problemy rozwiązane.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ziemba12345 Zobacz posta
    Witam.Dwa dni temu zakupiłem e66 z 2007r i mam kilka pytań dotyczących obsługi.
    1. Jak to zrobić żeby kręcąc ppkrętlem od temperatury zmieniała się jednocześnie temp. od strony pasarzera?
    Raczej sie tak nie da..

    Cytat Zamieszczone przez ziemba12345 Zobacz posta
    2. Mam logic 7 i nie mam basu. Wyczytałem na forum, że padł wzmacmiacz albo końcówka mocy. Ma ktoś namiar na kogoś kto to nsprawia? Telefon bądz strone www.
    Mam namiar na kolesia ktory robi to za 300zł, u mnie juz niecaly rok smiga bez zarzutu


    Cytat Zamieszczone przez ziemba12345 Zobacz posta
    3. Nie zamyka sie klapa bogaznika. Wyczytałem, że to moduł. Wszystkie moduły będa pasowały czy musi być konkretnie z takim numerem jaki mam u siebie? Na allegro wszystkie mają jeden numer. Podpinam i powinna działać czy trzeba kodować?
    Mam ten sam problem i z tego co wyczytalem to wystarczy wymienic bez kodowania. W razie kupna modulu potwierdze tą informacje.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez charzun Zobacz posta
    Mam namiar na kolesia ktory robi to za 300zł, u mnie juz niecaly rok smiga bez zarzutu
    A to osoba z forum? Jakiś czas temu ktoś wyjaśniał dosyć dobrze jak powinien być poprawnie zregenerowany Logic (na jakich podzespołach), ale nie pamiętam w którym wątku. Mi w każdym razie wzmacniacz póki co działa bez zarzutu.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    A to osoba z forum? Jakiś czas temu ktoś wyjaśniał dosyć dobrze jak powinien być poprawnie zregenerowany Logic (na jakich podzespołach), ale nie pamiętam w którym wątku. Mi w każdym razie wzmacniacz póki co działa bez zarzutu.
    Z forum raczej nie..
    Koles z miejscowosci SREBRZYSZCZE.
    U mnie w Płocku ostatnio slyszalem ze jest zaklad ktory wymienia te koncowki ale podobno bierze jak za zboze...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duchu
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    104
    BMW
    e65 745
    Skąd
    Opole
    Pytanie czy dobrze to robi. Gdzieś*tutaj no forum widziałem jak wyglądał wzmiacniacz po wizycie w Vgaraz. Po jakimś czasie wszystko w środku było stopione.
    Więc jeśli ktoś robi to lepiej, ale trochę*drożej to chyba jednak warto oddać tam. Tylko pytanie czy ktoś korzystał z usług tych w Płocku.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Mam namiar na kolesia ktory robi luks.. Zabezpiecza przed przegrzaniem, koncowki wyprowadza na obudowe i jest robione dodatkowe ich chlodzenie. Jedyny problem o jakim mowil to jest dostepnosc koncowek. Ostatnio jak dzwonilem to mial sciagnac kilka szt. na zapas. Tak samo z koncowkami w radiach w e65 w ASK jest bardzo malo miejsca a zrobil to tak samo profesjonalnie, rowniez zamontowane na obudowie z chlodzeniem.
    Podam namiar tutaj bo sporo osob do mnie pisze PW odnosnie tych koncowek:

    ADAM SZACHOŃ
    SREBRZYSZCZE 7E
    22-105 OKSZÓW
    nr.tel.: 790-627-514


    Bede mial prawdopodobnie uszkodzonego wzmaka Logic7 to postaram sie przetestowac firme u mnie w Płocku o ile nie beda chcieli dwa razy wiecej jak Adam z powyzszego namiaru.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •