Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 123

Wątek: Przesiadka z e38 na e65

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Nie chciałem tego tak dosadnie ująć ale trafiłeś w sedno ;).Kazikm3 rozumiem że z e38 do końca życia? ;).
    większe wrazenie robi na mnie e21 niż e65 haha
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B

    Post

    bardzo dobrze powiedziane :)

    sa ludzie ktorzy za wszelka cene majac np 35 kola chca sie pokazac i chca kupic jak najtaniej jak najnowsze auto
    czyli starego 15 letniego kapcia e65 w schylkowym okresie swojej swietnosci, o ile kiedykolwiek byla taka swietnosc :)
    no i najlepiej z gazem :) haha

    e38 tez jest tez stare, ale zawsze bylo piekne, a teraz tym bardziej bo coraz rzadsze
    a szczegolnie w swietnym stanie

    pamietam jak mialem 12 lat temu e38, lakier malina, wnetrze malina, felgi sloneczka, seria, zadnej wiochy
    i podjezdzalem na zawsze to sama myjnie to mi chlopaki mowili ze oni nigdy by nie chcieli tych nowych tylko moje bo duzo ladniejsze

    sprzedalem ja potem byly nastepne e38 jeszcze ladniejsze z wiekszym wypasem, fegi 20stki i to oryginal za 10 kola, i teraz kolejna, ostatnia, 750tka, tez na 20stkach wypolerowanych na lustro :)

    e65 jak nie robilo wtedy furory to teraz tym bardziej :)




    i sa ludzie ktorzy nie maja kompleksow, stac ich na ske w221 lub nawet na fke
    i kupuja stare auta i laduja w nie kase taka ze mogliby kupic duzo nowsze auto bo im sie takie podobaja, maja gust i wiedza ze inni takich aut nie maja


    ja np kupilem za mega kase cl600 w super stanie i polowe tego co dalem juz w nia wladowalem w serwis
    bo zalozenie bylo takie ze kupuje do konca zycia, i robie wszystko od a do z
    i teraz kupilem 750tke e38 i ktora zrobie na tip top i tez do konca ze mna zostaje
    e38 to ja juz jezdzilem 12 lat temu :) wiec nie mam jej tylko dlatego ze akurat na nia mnie stac :)
    stac nawet na fke, ale cenie ja jeszcze nizej niz e65, nie chce byc niewolnikiem auta i placic za absursalne naprawy ktore wynikaja z planowanych dzialan producenta
    mam obecnie 3 auta i to topowe, o trzecim nie wspomnialem w stopce (17 letnie)

    i powiem ze nigdy ale to nigdy nie spojrzalem nawet w strone e65, dla mnie to porazka bmw

    i tak, zamierzam jezdzic e38 do konca zycia :)
    prawdopodobnie kupie sobie zestaw nowych drzwi na zas i kompletuje czesci na kolejne lata :)
    albo i kupie druga na czesci

    moze jeszcze dokupie sobie w140stke badz w126

    w pewnym wieku zaczyna sie doceniac to jest naprawde dobre co wazne i dokonuje sie madrzejszych wyborow
    mam 38 lat (serio :))
    i uwazam ze bmw e38 to jest jedna z 5 najladniejszych i najsolidniejszych limuzyn jakiekolwiek powstaly
    jest to idealny kompromis (ostatni z mozliwych) miedzy trwaloscia, solidnoscia a nowoczesna technologia

    nie jestem maniakiem bmw, szukalem roznych aut
    z merca mam cl600 i zastanawialem sie nad w140, w126
    ale po dlugich rozwazaniam wrocilem do e38 :)
    jeszcze w140 (s600) lub w126 bedzie (s560), ale musze do tego dorosnac :) moze po 40stce :)



    wszystkie te nowe bmki naszpikowane bzdurnymi gadgetami to przerost formy nad trescia, moze gdybym mial 20 lat to bym sie tym jaral, ale za stary na to jestem
    Ostatnio edytowane przez Franco750 ; 28-05-2016 o 13:08

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    Franco750 dzięki za referat 100% prawdy ;)
    ja mam 40 lat i dla mnie BMW skończyło się na modelach z 2001 roku
    miałem
    e21 318i żałuję że sprzedałem :(
    e34 525i m50
    e46 318i m43
    e46 316ti
    i obecnie
    e46 320ci cabrio i e38 735iA m62b35 i jestem mega zadowolony :)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Po prostu dramat..........staroświecki jesteś albo kasy nie masz na nowsze bmw.Przerabiałem tyle modeli bmw że wiem co pisze A e38 poprostu jest dziś brzydkie i stare.15 lat temu było piekne i super.Prawdy nie zmienisz.W serii 7 co nowszy model to przepaść technologiczna.Wiem co pisze bo miałem pare serii 7.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    jak cos jest piekne, to zawsze takie jest

    czy dzis czy za 100 lat

    a nowe, nie znaczy piekne :)
    nie ma tak ze z automatu kazda nowa wersja auta jest piekniejsza w kategoriach absolutnych

    ale to trzeba msylec samemu i miec gust zeby to ocenic

    ja wole miec 3 auta, niz jedno np fke
    ktora leci na pysk z wartoscia i tylko denerwuje wlasiciela wraz z postepujacymi awariami i kosztami

    plastik fantastik
    a bagaznik to normalnie jak w syrenie (klapa), miejsca w bagazniku mniej jak w e38, porazka
    listw zadnych na drzwiach, jak obetre to cale drzwi do wymiany, przeciez to specjalnie zrobili
    zderzaki tak samo
    denerwuje mnie robienie z konsumentow idiotow i dojne krowy, dlatego nie, nie ide ta droga
    laduje kase w stare auta i czuje ze nie jestem dymany, to moj swiadomy wybor

    chociaz to nie jest tak ze jestem calkowitym przeciwnikiem nowych aut
    ale bmw juz sie skonczylo dla mnie w okolicach 2001
    Ostatnio edytowane przez Franco750 ; 28-05-2016 o 16:30

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Tak jak kolega wczesniej napisał miedzy e38 a e65 jest duża różnica(przepaść) i dlatego założyłem ten temat i nikt mi z obecnych posiadaczy e65 nie napisał że żałują zmiany więc coś w tym jest...miałem w sumie ponad 60 aut z czego jakieś 25 spod znaczka BMW i już trochę mi się przejadły auta do 2000 roku pora spróbować czegoś nowego.

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Akurat popieram zdanie Franco, jeśli ktoś naprawdę kocha dany model to nie ma co mu wmawiać że nowsze jest lepsze, to tak jakby przekonywać całe kluby Garbusów, i rekinów że ich auta to badziew bo stare.
    E38 podoba się i jest ładne, ale docenią to nieliczni, którzy nie gonią za każdym nowszym modelem by tylko mieć to nowsze.

    Mam e38, od czasów średniej szkoły marzyłem o nim, no i mam, no i może mi ktoś mówić że kupiłem taki bo na nowszy mnie nie stać. Ostatnie prawdziwe BMW, chociaż powiem że seria F też jest bardzo ładna,

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja mam e65 i stać mnie na F i cholernie mi się podoba. Ale wątpię ze to będzie zmiana na lepsze. Niestety kiedyś pewnie będę chciał G a podejrzewam ze tak jest tyle wad ukrytych ze niejedna noc będę miał nie przespaną.

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Aldik, tak jak teraz uważa się że e38 jest ostatnim niezawodnym BMW, tak "Twoje pokolenie e65/66" uważa ten model za bardzo dobry, a seria F już awaryjną, i tak będzie zawsze w postępie geometrycznym potem za parę lat, tą niezawodną będzie F i G i tak do przodu. :)

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Po prostu dramat..........staroświecki jesteś albo kasy nie masz na nowsze bmw.Przerabiałem tyle modeli bmw że wiem co pisze A e38 poprostu jest dziś brzydkie i stare.15 lat temu było piekne i super.Prawdy nie zmienisz.W serii 7 co nowszy model to przepaść technologiczna.Wiem co pisze bo miałem pare serii 7.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    AKURAT TY MI DO PORTFELA NIE ZAGLĄDAJ
    jeździsz F-ką która po 10 latach skończy na szrocie i będziesz się nią golił haha
    jeżdżę tym co lubię, a nie rocznikiem
    jakoś e38 nie wstrzymali produkcji jak serii G haha
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

Podobne wątki

  1. [E38] Przesiadka na e38 740i
    Przez Cevu w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-05-2016, 06:43
  2. [E65/66] Witam z kolejną siódemką, tym razem przesiadka z E38 750i '97 na E65 730d 2005r. ;-)
    Przez lukasz740 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 21:54
  3. [E38] [e39] Witam, to co przesiadka do e38?
    Przez chudini3 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 21:03
  4. Przesiadka z E38 do E32 na co zwrócić uwagę ?
    Przez przemol w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 08:59
  5. [E38] Przesiadka na auto z większym silnikiem.
    Przez adios w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 06:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •