Ja już oddałem do serwisu skrzyń.
Zrobienie wstecznego z olejami i filtrem uszczelką około 2tys mi wycenili.
W SAMKO na Połczyńskiej od 4 do 6tys dostałem wycenę i nie powiedzieli mi nawet co będą robić
Jak tylko wszedłem to kazali zostawić auto i nara...
Śmieszna firma...




Odpowiedz z cytatem