Cytat Zamieszczone przez matsember Zobacz posta
Mia³em podobnie na swojej i równie¿ styling 94. Poprzedni w³a¶ciciel za³o¿y³. Przód 10mm, ty³ 40mm. Przyznajê - wygl±da³o to piêknie. Ale odradzano mi kilka razy taki dystans ze wzglêdu, ¿e zawias du¿o mocniej obrywa. Dlatego zdecydowa³em je zdj±æ. Jest wiele faktów i mitów. Dystans do ok 10mm podobno luz, ale taki 40mm potrafi daæ zawieszeniu w ko¶æ, w koñcu te ko³a s± ju¿ mocno odsuniête. Jak to faktycznie jest?
W tematach "Fakty czy mity" dla mnie mit. Je¿d¿ê trzeci rok tak i wszystko w jak najlepszym porz±dku.
W kazdym aucie mia³em dystanse i nigdy sie nie bawi³em w 10mm tylko zawsze max ile siê da³o.
A jak by¶ za³o¿y³ felgê 10" z et 20 to czym siê to ró¿ni ? Wg mnie jeszcze gorzej bo efekt taki sam jak na dystansie plus opona 275 szeroko¶ci i to ewidentnie bardziej w zawias "szkodzi" a ch³opaki tak je¿d¿± i wszystko jest ok.
Ten mechanik co¶ mi siê zdaje ,¿e wie ,¿e w którym¶ ko¶ciele dzwoni tylko nie wie w którym :)
Tu masz str i poobliczaj sobie http://www.felgi.pl/narzedzia-do-fel...lator-et-felgi
Zainstaluj MS Silverlighti bêdziesz mia³ obraz 3D do tych obliczeñ.