Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: e38 740

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez niestepne Zobacz posta
    Tequila w 100 procentach popieram Twoją wypowiedź w tym temacie.Ja mam kola 20 cali lampy takie jak ww.egzemplarz, obniżone zawieszenie i wiele innych tzn że jak odszedlem od oryginału to znaczy jestem niegodzien jeździć e 38??? Mnie sie taki styl podoba i bedzie niezaleznie od opini poniektórych forumowiczow
    Takie życie odmieńca, musisz się więc liczyć z tym, że w oczach niektórych będziesz wieśniakiem i niedbaluchem, w dodatku szargasz dobry(?) wizerunek E38.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 18-05-2016 o 15:12
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 12:31
  2. E38 740 vs e32 740 zapytanie:)
    Przez kubosh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 08:41
  3. [e38] BMW e38 740 M62 manual - moja Lalunia
    Przez Pawel_M3GT w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 11:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •