Tequila w 100 procentach popieram Twoją wypowiedź w tym temacie.Ja mam kola 20 cali lampy takie jak ww.egzemplarz, obniżone zawieszenie i wiele innych tzn że jak odszedlem od oryginału to znaczy jestem niegodzien jeździć e 38??? Mnie sie taki styl podoba i bedzie niezaleznie od opini poniektórych forumowiczow
Takie życie odmieńca, musisz się więc liczyć z tym, że w oczach niektórych będziesz wieśniakiem i niedbaluchem, w dodatku szargasz dobry(?) wizerunek E38.
Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 18-05-2016 o 15:12