Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: 730 Szydłowiec

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    17
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Skrzeszew

    Post 730 Szydłowiec

    prośba o Waszą ocenę tej sztuki http://allegro.pl/bmw-e38-730i-manua...192162474.html

    numer VIN WBAGF11030DF35737

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli opis zgony będzie ze stanem to cena jest ok.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Ja Mam manual też, 258tys na blacie ale gałka wyglada jakby inaczej - 238tys hahahahahahahahahahahaha

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    ehicle Identification Number WBAGF11030DF35737
    Type GF11
    Model 730i - EUR
    Development Code E38
    Chassis LIM
    Steering LL
    Doors 4
    Engine M60/1
    Displacement 3.00
    Power 160
    Drivetrain HECK
    Transmission MECH
    Color Arktissilber Metallic - 309
    Upholstery Marineblau Leder Montana/basis - 0552
    Production Plant DINGOLFING
    Production Date 1994-07-08


    Options
    214 Automatic Stability Control+traction Aut.stabil.-control+traktion(asc+t)
    250 Side Airbags F Rr Compartment Passengers Seitenairbags F. Fondpassagiere
    292 Lt/aly Wheelsl/cross-spoke Styling Lm Raeder/kreuzspeichenstyling
    302 Alarm System Alarmanlage
    401 Sliding/vent Roof, Electric Schiebe-hebedach, Elektrisch
    415 Sunblind For Rear Window Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe
    428 Warning Triangle Warndreieck
    441 Smokers Package Raucherpaket
    473 Armrest, Front Armauflage Vorn
    494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer
    510 Headlight Beam-throw Contr. F Low Beam Leuchtweitenregelung Abblendlicht
    540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung
    555 On-board Computer Bordcomputer
    672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach
    676 Hifi Loudspeaker System Hifi Lautsprechersystem
    686 Diversity-function Aerial Antennendiversity
    801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung
    915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

    Z vinu nic nie wynika o haku holowniczym, pewnie był dołożony, reszta fabrycznego wyposażenie po zdjęciach można stwierdzić, że jest obecna. Co do samego auta, to tylne lampy na śmietnik tylko nadają się. Patrząc na cenę nie był bym pewien, że wszystko jest ok, bo cena śmiesznie niska. Co do przebiegu to nie ma co wróżyć z gałek, kierownic, poproś sprzedawcę o kilka zdjęć dokumentu które według niego potwierdzają przebieg, vin masz, więc sprawdź historię tego auta w bazie serwisowej ASO, można to zrobić za 129 zł nie wychodząc z domu Jeżeli wszystko się zgadza, to miernik lakieru w ręce plus osoba znająca się na bmw z kompem, chyba, że sam takie możliwości posiadasz i w drogę. Jak na aucie miernik nie gubi skali, silnik i skrzynia pracują ok, a rdza nie szalej po karoserii i konfiguracja auta Tobie odpowiada to tylko brać, bo w takim wypadku cena śmiesznie niska.
    Ostatnio edytowane przez ByCygano ; 17-05-2016 o 18:26

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    17
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Skrzeszew
    dzięki za info ByCygano, cena stargowana w dół, auto zakupione! :) plusy : ostatni TUV i ABGAS niemiecki z 2013 roku, przebieg 171000, 4 właścicieli w Niemczech, komplet oryginalnych dokumentów zakupowych, książka serwisowa (nie wygląda na robioną :) ), właśnie weryfikuję w ASO jej wiarygodność, ogólny brak rdzy na nadwoziu i podwoziu, są jakieś małe wgniotki, zaprawki, na pewno lewe przednie drzwi były malowane, ale czujnik nie wyszedł poza 250-300 mikronów, podwozie super bez korozji, oryginalny układ wydechowy (chyba jeszcze fabryczny), katalizatory na miejscu, żadnych przeróbek i spawania, wszystkie koła i zapas oryginalny, wyposażenie 100% zgodne z VIN, hak faktycznie dokładany (bosal), silnik pracuje równo, skrzynia, sprzęgło też nie wyczułem większych nieprawidłowości, wał też chyba ok, cicho, może podporę czułem przy ostrzejszej zmianie, ale to jeszcze zweryfikuje, przejechałem do domu prawie 200 kilometrów, zero przegrzewania itp., hamulce ok, nowe zaciski z przodu, ogólnie wrażenie z jazdy ok, przy tym stanie zawieszenia aż dziwne że tak dobrze się jechało...btw. oryginalne dywaniki w całkiem dobrym stanie jak na swój wiek, zero (!) wypalonych pixeli na descu i w radiu
    Minusy : całe zawieszenie do roboty, wahacze, sworznie, końcówki amorki i co tam jeszcze wyjdzie, silnik do uszczelnienia, widoczne wycieki (pewnie spod dekli), opony zimowe, trochę elektroniki do ogarnięcia : zapala się i gaśnie kontrola trakcji, nie działa podgrzewanie foteli, radio co jakiś czas się blokuje i nie da się go wyłączyć ani zmienić na stacji na inną, komputer pokładowy w tym czasie działa, środek do gruntownego czyszczenia, fotel kierowcy do regeneracji, listwy przy podsufitce i tylna półka też, większość uszczelek zewnętrznych do wymiany, sparciały, i oczywiście tylne lampy do zmiany :) to chyba na tyle na tą chwilę, ogólnie szukałem właśnie takiego egzemplarza do tego żeby go "ogarnąć" i samemu przy nim podłubać, na koniec zostawiam kwestię nadwozia, bo na pewno jest do poprawek, ale nie ma rdzy więc nie będę tego ruszał w pierwszej kolejności, wrzucę jakieś fotki oczywiście po wstępnych czyszczeniu itp.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Pochwal się kolego ile stargowales...

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak czytam nie które wypowiedzi jak kupujecie 20letnie auto to po prostu jestem załamany. Aso,miernik itp...ludzie litości troche

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    17
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Skrzeszew
    Dzuda mam takie samo podejście, nie ma co wybrzydzać przy tej cenie i właśnie tak się stało, to nie jest igła i daleko mu do niej, oglądałem kilka sztuk ostatnio i ten samochód jest w dużo lepszym stanie niż sztuki po 15000-17000 koła
    z drugiej strony kupowanie bez miernika takiego auta, nawet za te pieniądze (to nie Lanos za 1500, którego reanimujesz za 1000) to też nie bardzo, uważam że skoro można pewne rzeczy sprawdzić to czemu nie, chociażby po to żeby mieć mniej więcej pewność co do przebiegu i historii i tego że nie ma kilogramów szpachli :)

    finalnie skończyło się na kwocie 9500, nie wiem czy się cieszyć czy płakać okaże się :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    A ja jestem załamany jak widzę ulepy po tjuningowane w ogłoszeniach, ulepione z wszystkiego co dało się kupić na alledrogo, no i do tego z opcją kuchenki...

    Wracając do tematu, gratulację zakupu, jak włożysz w auto 15 tys i wyprowadzisz do normalnego wyglądu i używalności to myślę, że powinieneś być zadowolony z zakupu bo w kwocie 25 tys będziesz miał zakup auta, plus zrobionych trochę rzeczy.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    31
    BMW
    E34
    Skąd
    Warszawa
    a to w kazde e38 trzeba wsadzić 25 kloca gdy sie dalo 10?????nie rozumiem takiego podejscia , e38 to e38 , rzuć to na glebe , falke juz masz , oblej kwachem , daj szeroka stal i pałuj ile wlezie :-)

Podobne wątki

  1. [F01/02] 730 d
    Przez seba28 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-01-2015, 13:30
  2. [E38] 730
    Przez am3zz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 22:00
  3. e32 - 730
    Przez mario80 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-04-2013, 09:49
  4. [E32] E32 730
    Przez marta_73_73 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-04-2013, 11:51
  5. [e38] 730 D - WITAM z moją 3-cią BMW E38 730 D
    Przez karwad w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •