A dzięki. Jeździłem ostatnio po mieście powiem ci fajnie się zbiera itd. Ale niestety było już ustalone wcześniej z bratem że ja dostaje budę a on zabiera skrzynie i silnik. Nie powiem że nie, zakochałem się w tym silniku, ten moment obrotowy i dźwięk po prostu muzyka dla uszu. Ale za to wczoraj właśnie wróciłem z wyprawy po m60b30 niestety automat, ciężko o manuala w rozsądnej cenie.





Jak znajdę czas to na pewno za niedługo będzie swap. Części prawie z kompletowane, jak dobrze pójdzie możliwe że nawet na zlocie się pokaże