Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Negocjacje -problem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    10
    BMW
    już niedługo e53 M70
    Skąd
    Niemczory

    Post Negocjacje -problem

    Witam wszystkich,

    mam mały problem bo nie wiem jak wrócić do negocjacji. Mianowicie ostatecznie po obejrzeniu całej masy śmietników zdecydowałem się jednak na x5 z racji że siódemek nie udało mi się znaleźć w normalnym stanie technicznym ale do rzeczy.

    Wynegocjowałem sobie cenę za samochód wszystko fajnie auto technicznie bajka miód malina itd. Ustawiłem się na wszystko ale odchodząc od samochodu zauważyłem że błotnik prawdopodobnie był wymieniony na nowy (całkowicie nowy element) bo nie był domalowany na rantach w zagłębieniu przy drzwiach.

    Jak mam wrócić do negocjacji i czy jest taka możliwość bo przecież na pewno było coś halo halo z autem skoro błotnik był wymieniony zwłaszcza że zagłębienia przy masce i przy drzwiach kierowcy były robione ( kolor w zagłębieniach to po prostu podkład popielata biel równo nie domalowana.

    Pozdrawiam

    Herv.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    To jakaś prowokacja?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    10
    BMW
    już niedługo e53 M70
    Skąd
    Niemczory
    Pytam poważnie kupuje pierwszy raz samochód sam i nie wiem do końca jak się zabrać do tego.

    kwestia jest taka że na łączeniach elementów widać jakby było niedomalowane(na końcówkach blach w rowkach pomiędzy maską a błotnikiem i pomiędzy drzwiami a błotnikiem od strony kierowcy), albo jest to resztka pasty polerskiej albo niedomalowany element, w poniedziałek jade tam jeszcze raz i szukam po prostu rady jak mam ugrać cenę bo technicznie samochód jest super ale jak odchodziłem od niego to zauważyłem taki mankament , nie jest jeszcze nic zapłacone jednak jest już ugadana cena.
    Ostatnio edytowane przez Hervantes ; 15-05-2016 o 14:47

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    A to ty kupujesz nowy w ASO? jak tak to walcz, jak używkę i bardzo chcesz ten samochód to miej nadzieje, że sprzedający ma mocne nerwy i będzie się bawił w "negocjacje".

    Ogólnie to auta mają swoje lata i nie można wymagać że wszystko będzie dziewicze. Postawisz na parkingu, ktoś walnie drzwiami i już po błotniku.

    W skrócie jak Ci pasuje to bierz i nie patrz na drobnostki

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    10
    BMW
    już niedługo e53 M70
    Skąd
    Niemczory
    Bartos, kwestia jest taka że obskoczyłem wszystko w tym samochodzie i jest cacy skrzynia pracuje ja masełko zwija się bardzo ładnie bez najmnijeszego szmeru zawieszienie przewiozłem przez pobliskie pole bez najmnieszego szmeru, silnik bajka wiem że po zdjęciach nie da się określić nic ale tutaj jest link i zdjęcie silnika, samochód jest od mechanika pracującego w porshe przy prototypach i technicznie do osprzętu nie mam nic do dodania malina.

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...l?id=224359897


    https://zapodaj.net/55e12698ac535.jpg.html
    https://zapodaj.net/eb4885b83e323.jpg.html
    https://zapodaj.net/f054452861572.jpg.html
    https://zapodaj.net/21699d1f468ed.jpg.html
    Ostatnio edytowane przez Hervantes ; 15-05-2016 o 15:25

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Link i zdjęcia nie działają.
    Ale jak Ci pasuje to bierz, chyba, że posprzeczałeś się z gościem i nie chce akurat Tobie sprzedać. Nawet jeśli błotnik malowany czy wymieniany to co? Chyba że chcesz z ceny jeszcze zejść za ten element, ale wiedz że gość wcale nie musi sprzedać tobie lub taniej. Ja bym nie szukał dziury w całym.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    10
    BMW
    już niedługo e53 M70
    Skąd
    Niemczory
    Poprawiłem linki jest opcja aby sprawdzić historie tego samochodu po vin za darmo ? nie mam możliwości zapłacić online obecnie bo jestem za granicą.

    Z gościem mam obecnie pokojowe stosunki po prostu chciałbym dźgnąć cenę jeszcze trochę bo obecnie stoję na 7200 z felgami i oponami na zimę + zrobionym audio i dokupionym przez niego pilotem do webasto.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Post

    Ty weź kup i tyle. Albo po prostu weź teraz telefon zadzwoń i powiedz, że przemyślałeś i dasz mu x kwote i tyle . On jakie auto ma to wie to mu nie musisz truć dupy.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    10
    BMW
    już niedługo e53 M70
    Skąd
    Niemczory
    Aldik tak też zrobiłem zeszliśmy do 6900 , pojechałem do niego obadałem temat jeszcze raz we wtorek mam ogra w garażu :)

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-12-2014, 22:42
  2. [audio/video] Logic 7 - problem z gosnikiem/glosnikami - dziwny problem...
    Przez baran13 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •