Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Polerowanie rantu.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    Polerowanie rantu.

    Panowie przyjrzałem się dziś moim felgom i stwierdziłem że wystarczy spolerowac rant. (Miałem plany piaskowania całych felg)Ok myślę sobie spoleruje rant i co dalej czym go zabezpieczyc aby nie utleniało sie aluminium..? i miało to ręce i nogi?

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Są na rynku lakiery do aluminium.
    Ale jak już będziesz robił zabiegi, to może całą felgę (?) by ładnie i spójnie wyglądało.

    Jeśli ją przypolerujesz (zetrzesz zewn. warstwę utlenionego aluminium) i nie zasbezpieczysz, to będziesz musiał ten zabieg robić co ok. 2 tygodnie.
    Kolega kupował w aerozolu rok temu lakiery do alu, aoko podkład i wierzchnia warstwa. W sumie zużył 9 puszek lakierów, ale efekt ma ładny (nawet na renówkę :hah: )
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Brat zrobił sobie polerowane ranty w E39 zapłacił coś po 50zł za felgę - gość mu pokrył jakimiś środkami i dał jeszcze jakąś paste do polerki. Wszystko było "CACY" rancioszki świeciły się super, ale jakiś piesek mu obsikał jedną z felg i ZONK nie idzie tego zacieku usunąć żadną pastą, więc ja zrezygnowałem z takiej Opcji. :P

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    juz zrezygnowałem z tej opcji :)

    Piaskowanie felg + proszek... co do klaru to jeszcze nie wiem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •