Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: [ wnetrze] Problem po wymianie foteli w E38

  1. #21
    Sprawdziłem. Przepisałem dobrze ale inaczej jest w ETK (tak jak powiedział Ci pan z ASO). Zatem śmiało możesz brać.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Dobra więc we wtorek zamówie, a może ktoś juz przerabiał ten temat i wie jak i gdzie go dokładnie podłączyć :D
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez nosek
    Dobra więc we wtorek zamówie, a może ktoś juz przerabiał ten temat i wie jak i gdzie go dokładnie podłączyć :D
    Sorry za zamieszanie, ale przekaźnik, który Ci podałem, nie jest właściwy. Ja podłączając fotele też nie miałem właściwego przekaźnika, więc sobie go dosztukowałem w oparciu o przekaźnik o przytoczonym numerze. Zatem nie kupuj tego przekaźnika. Spróbuję ustalić, jakie jest prawidłowe oznaczenie tego, który jest potrzebny.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Dobrze :] Byłbym bardzo wdzięczny (czyt. masz u mnie piwo :D ) Bo nawet panowie w ASO nie byli w stanie powiedzieć jakiego przekaźnika potrzebuje
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Znalazłem na aledrogo.pl przekaźnik o nr. 61 35 8 352 062 - w opisie aukcji pisze ze jest to przekaźnik do lusterek i foteli, a wygląda tak:
    http://moto.allegro.pl/item601742814...e38_1996r.html

    To ten? Może porostu ktoś mógłby zdjąć boczek prawych przednich drzwi, spisać nr. i podać go na forum? :] Tak byłoby chyba najprościej :D
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  6. #26
    To co pokazałeś, to moduł drzwi. Tobie potrzebny jest przekaźnik, który jest umiejscowiony w podstawce za schowkiem. Niestety, na razie nie mam dostępu do żadnego auta z ori przkaźnikiem. Tak jak napisałem wcześniej, dla siebie takie cudo dorabiałem.

    _______________________


    Dzięki uprzejmości kolegi hrabia81 przedstawiam fotkę z przekaźnikiem, który trzeba zainstalować, aby działała regulacja foteli sterowanych elektrycznie.



    Teraz nie powinno być już większych trudności ;D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Dziękuję bardzo! :D :P
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Dobra wszystko już działa :D Zostało mi juz tylko złożyć wszystko do kupy, wypchać i pomalować fotele :]

    Dzięki Sylwekk za pomoc! Masz u mnie duże piwo :]

    A wieczorem wrzucę fotkę gdzie siedzi ten przekaźnik - tak dla potomnych ;)

    Więc tak:
    Otwieramy schowek od strony pasażera, kiedy juz zjedzie całkowicie na dół wyciągamy go do przodu, od dołu zaglądamy za schowe i widzimy takie coś:




    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  9. #29
    No super, że się udało. A piwo?? No cóż, skoro tak mówisz, to nie będę protestował ;D ;D

    Oby dobrze służyło.

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    U mnie (sylwekk świadkiem) w moim E38 z 94' po prostu wpielismy plus i minus od instalacji el. fotela, podpięliśmy fotel do instalacji w podłodze... (AdamBMW wspierał doświadczeniem)
    .. I ZADZIAŁAŁO! :viva:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •