Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Opony Michellin do wymiany?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,884
    BMW
    750iL840Ci730LiK53
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez marcin8181 Zobacz posta
    Jakie byś kolego polecał opony w rozmiarza 225/45/17 bo moje stare Goodyear eagle F1 w e46 zaczely juz bić troche i głośno pracować.
    bo za bardzo każdy rzuca sie w strone opony tz sportowej, opona taka oferuje dobre osiagi ale moze być głosna, twarda i nie komfotowa, tak jak z autem sportowym. Taki przykład bridgestone potenza i turanza, pierwsze są twarde, głosne ale oferują lepsze osiągi, drugie są ciche, trwalsze, bardziej komfortowe

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Odpowiadając na pytanie, te powierzchniowe mikropekniecia gumy są zupełnie nie groźne. Opony nadają się do dalszej eksploatacji.

  3. #3
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Ja się nie pcham. Takie były of nowości jak sprowadziłem z niemieć sam auto. Były i nie zmieniałem. A swoje lata maja

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,884
    BMW
    750iL840Ci730LiK53
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    w 225/45r17 jezeli chodzi o budzetowe opony zawsze proponuje GT radiala HPY , nie ząbkuje, nie bije i mozna zjechac do konca bieznika bez niespodzianek, cena ponizej 1000zł za 4szt, z drozszych, kupisz continentala lub michelina, obojetnie jakiego i bedziesz zadowolony

  5. #5
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    w 225/45r17 jezeli chodzi o budzetowe opony zawsze proponuje GT radiala HPY , nie ząbkuje, nie bije i mozna zjechac do konca bieznika bez niespodzianek, cena ponizej 1000zł za 4szt, z drozszych, kupisz continentala lub michelina, obojetnie jakiego i bedziesz zadowolony
    A w jakim okresie najlepiej kupić letnie... cena gra rolę bo auto mało jeździ więc inwestować w topowe nie wiem czy jest sens.

    A swoją drogą dlaczego GT Radial ?? co w nich takiego ze rynek zaczyna sie tym wypełniać ??
    Ostatnio edytowane przez marcin8181 ; 10-10-2016 o 14:32

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,884
    BMW
    750iL840Ci730LiK53
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez marcin8181 Zobacz posta
    A w jakim okresie najlepiej kupić letnie... cena gra rolę bo auto mało jeździ więc inwestować w topowe nie wiem czy jest sens.

    A swoją drogą dlaczego GT Radial ?? co w nich takiego ze rynek zaczyna sie tym wypełniać ??
    sprzedałem ponad 1500szt i nigdy nie miałem problemu z gwarancją lub niezadowolonym klientem,

  7. #7
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Dziękuję za informacje 😀

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    32
    BMW
    E38 730D 99r
    Skąd
    Legnica
    A Panowie jakies zimówki polecicie? W dobrej cenie? ;) Aktualnie mam lato 235/55 ZR17 i w tym rozmiarze musialbym kupic zimowki.

  9. #9
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    W to ie wątpię tylko pytam jakie ku temu podstawy są żeby je brać. Ba są różne opinie a też chciałbym żeby się dobrze trzymały przy czasem ostrzejszej jeździe

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,884
    BMW
    750iL840Ci730LiK53
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    to co chcesz usłyszeć bo nie wiem ?

Podobne wątki

  1. [ elektryka] Sonda do wymiany???
    Przez dealer25 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 06:59
  2. [mechanika] Inspekcja wymiany oleju.
    Przez jasko1969 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 11:43
  3. Fotorelacja z wymiany...
    Przez mik735 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-03-2008, 23:09
  4. Czy to wisko do wymiany??
    Przez Kronos w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-07-2007, 09:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •