Witam

Mam mega problem ze skrzynią biegów mianowicie:
Szczegolnie gdy odpalam rano wyskakuje 'transmition fault' , walniecie w tylnym moscie i skrzynia przechodzi w tryb awaryjny na ktorym prawie jechac nie idzie. Auto wyje i ledwo co jedzie do przodu ( jest chyba na 3 biegu). Byłem w nieautoryzowanym warsztacie, stwierdzili że lewarek skrzyni biegów do wymiany.Wymieniłem i dalej to samo. Nastepnie pojechalem do autoryzowanego serwisu, zrobili diagnostyke i stwierdzili ze w aucie do wymiany poduszki pod silnikiem, mozna sprobowac zaadoptowac nowy lewarek ze skrzynia ale jezeli to nie pomoze to skrzynia do wymiany. Pojechałem do skrzyniarzy, stwierdzili ze w skrzyni pekł koszyk i na 100% skrzynie trzeba wymienić.A wiec kupiłęm nową skrzynie wraz z olejem i miską. Zamontowali, zrobili adaptacje i dalej to samo !! odpalam z rana auto, przy wrzuceniu na 'D; walniecie w tylnym moscie i od razu bład skrzyni. Dodam ze poduszek pod silnikiem nie wymienialem. Pojechałem do skrzyniarza i twierdzi że w takim razie cos ze sterowaniem musi być. Sczerze mowiac wymienianie wszystkiego po kolei w aucie nie ma sensu bo wychodzi na to ze lewarek wymienilem a był dobry, skrzynie wymienilem a była dobra. Ręce opadają. Macie pojęcie co to może być?

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

pozdrawiam