Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [mechanika] poszukuje dobrego mechanika

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski

    [mechanika] poszukuje dobrego mechanika

    ODWIECZNY PROBLEM Z E 32 .GOTUJE WODE NIEGRZEJE NAGRZEWNICA... TERMOSTAT WYMIENIONY KOREK OLEJU NORMALNY BEZ OSADU NIEMA OLEJU W PŁYNIE CHŁODNICZYM. NIEKOPCI . :razz: I DALEJ GOTUJE . AUTO BYLO U MECHANIKA :? ALE ROZŁOZYŁ RECE . A TAK WOGÓLE TO W MOJEJ OKOLICY NIEMA SZPECA OD BMW A JA MAM JUSZ DOSC PARTACZY . PROSIŁ BYM WAS O POMOC PODAJCIE NAMIAR NA KOGOS SOLIDNEGO . Z OKOLIC WODZISLAWIA SLASKIEGO RYBNIKA ZOR . MOGE NAWET PO KOGOS PODJECHAC BO AUTO STOI JUŻ W GARAZU I MOZNA SMIALO PRZYNIM POGRZEBAC . OCZYWISCIE ZAPŁACE TYLE ILE BEDZIE TRZEBA.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: poszukuje dobrego mechanika

    Cytat Zamieszczone przez lajba2
    ODWIECZNY PROBLEM Z E 32 .GOTUJE WODE NIEGRZEJE NAGRZEWNICA... TERMOSTAT WYMIENIONY KOREK OLEJU NORMALNY BEZ OSADU NIEMA OLEJU W PŁYNIE CHŁODNICZYM. NIEKOPCI . :razz: I DALEJ GOTUJE . AUTO BYLO U MECHANIKA :? ALE ROZŁOZYŁ RECE . A TAK WOGÓLE TO W MOJEJ OKOLICY NIEMA SZPECA OD BMW A JA MAM JUSZ DOSC PARTACZY . PROSIŁ BYM WAS O POMOC PODAJCIE NAMIAR NA KOGOS SOLIDNEGO . Z OKOLIC WODZISLAWIA SLASKIEGO RYBNIKA ZOR . MOGE NAWET PO KOGOS PODJECHAC BO AUTO STOI JUŻ W GARAZU I MOZNA SMIALO PRZYNIM POGRZEBAC . OCZYWISCIE ZAPŁACE TYLE ILE BEDZIE TRZEBA.
    Najblizej mam w agrażu, ale On nie dojeżdża do klientów... ale spróbowałbym dobrze wyczyścić chłodnice, też kiedyś miałem podobny problem w E39, co dziwne wskaźnik pokazywał dobrze, ale okazało sie ze była minimalna różnica a przez co ciagle jakieś węże mi rozrywało bo było za duże ciśnienie, a cieplej było o kilka stopni...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    zmienic termostat, chlodnice, przejzec pompe wody, wyplukac caly uklad, sprawdzic droznosc, poskladac uwaznie i dokladnie zalac nowym plynem i odpowietrzac zgodnie z zasadami sztuki wojennej
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski
    SAM NIEBEDE GRZEBAL .SZUKAM DOBREGO MECHANIKA Z MOJEJ OKOLICY.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Z tamtych rejonów, to znam jednego świetnego mechanika, w Baborowie - jakieś 20km od Raciborza.

    Tylko nie wiem czy on jeszcze zechce pogrzebać przy aucie - zdrowie mu się mocno posypało, a na prawde jest świetnym fachowcem.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •