Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] Fotel - umarł?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    37

    [ elektryka] Fotel - umarł?

    Znajomy (nie wiem po co?) odsunął mi maksymalnie do tyłu i na dół fotel pasażera, a ten umarł? Nie działa nic, włącznie z podgrzewaniem. Z tyłu jeździć też się nie da.

    Widziałem podobny temat tu na forum, więc zacząłem od sprawdzenia porad innych. :-)

    Sprawdziłem bezpiecznik - ok, odkręciłem boczny plastik (tam gdzie przyciski) - wszystko podłączone, docisnąłem i wydaję się być ok, główną kostkę z przewodami pod siedzeniem też sprawdziłem i też wydaje się być wszystko ok.

    Zaglądanie pod siedzenie jest teraz cholernie utrudnione, a grzebanie pod nim wręcz niemożliwe. Widzę tam jednak jakiś wiszący odłączony podwójny przewód, ale jest on bardzo cieniutki, dlatego wydaje mi się, że to raczej nie to. Poza tym niby jakby miał się odłączyć? Wiadomo, że w razie czego odkręcę cały fotel od podłogi i go podłączę, ale na razie wolałbym tego uniknąć, ponieważ słyszałem już, że nie jest to aż takie proste. ;-)

    Ma ktoś może jakieś pomysły, rady? A może zdjęcie jak to wszystko powinno być podłączone? Choć nikt tam nie grzebał i tak naprawdę nie mam pojęcia co może być przyczyną awarii, tym bardziej, że praktycznie wszystko wydaje się być ok.

    Pozdro!

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Re: Fotel - umarł?

    Cytat Zamieszczone przez oSSk
    Wiadomo, że w razie czego odkręcę cały fotel od podłogi i go podłączę, ale na razie wolałbym tego uniknąć, ponieważ słyszałem już, że nie jest to aż takie proste. ;-)

    Pozdro!
    Jeżeli będziesz musiał to zrobić to nie zapomnij zabezpieczyć butli z gazem od napinacza!!! Przy butli masz zawleczkę (to chyba że BMW robi to inaczej) ja jakiś czas temu zawiesiłem przy Oplu Omedze jak przekładałem fotel i nim szarpnąłem aby wszedł w swoje miejsce miałem zonka :/ i WIELKĄ zmarszczkę na czole
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    jak fotel jest na maxa do tyłu to raczej go nie odkręcisz bo dwie śruby w prowadnicy są zasłonięte fotelem... :?

    Ja miałem podobną sytuację, ale u mnie było zwarcie w którymś przełączniku i paliło bezpiecznik, ale skoro u Ciebie jest cały to nie wiem...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •