Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [E65] Zawiesza się idrive, nie gra radio

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    14
    BMW
    E38
    Skąd
    łasin

    Post [E65] Zawiesza się idrive, nie gra radio

    Witam.

    Panowie, mam problem z moim e65. Po uruchomieniu często zawiesza mi się idrive oraz radio. Nie reaguje w ogóle pokrętło od idrive oraz pokrętło od radia. Po parunastu minutach wraca do normy i po jakimś czasie znowu jest to samo. Szukałem w sieci, jedyne co znalazłem to uszkodzony moduł mulf, ale z tego co się orientowałem, w mojej e65 tego modułu nie ma. Czy spotkał się ktoś z tym problemem? Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi, co to może być i jak się za to zabrać, z góry dzięki za pomoc :)

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    14
    BMW
    E38
    Skąd
    łasin
    Witam.

    Nikt nie pomoże mi z tym tematem?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    24
    BMW
    [ e65 745d, e61 525d ] ex: e46 320Ad, e39 523i, e36 325i coupe
    Skąd
    White-stok
    Witam, nie wiem czy u Ciebie to będzie to samo, ale w e61 miałem podobny problem, czyli zawieszał się idrive, radio i nic nie pomagało. Dopiero jak odłączyłem moduł od bluetooth wszystko się uspokoiło.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    14
    BMW
    E38
    Skąd
    łasin
    Tak, czytałem, że w e60 oraz e61 ten problem występuje i broi moduł od bluetooth, jednak w e65 tego modułu nie ma. Jakieś inne pomysły? Obecnie wszystko działa dłużej niż wcześniej, radio i idrive np. działa 30min, potem zawiecha i 10-15min ciszy, potem wszystko znowu działa jak należy. Co może być problemem?

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Modułu bluetooth może nie masz, ale masz zapewne moduł BIT2, które tez potrafi fiksować.

    Problem zapewne jest z jakimś elementem na światłowodzie. Może to być wszystko.

    Jeśli masz klapę hydrauliczną, to często cieknie z siłownika własnie na elektronikę po lewej stronie bagażnika
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Kolego, doszedłeś do tego co jest nie tak? Dzisiaj wyjąłem wzmacniacz dovwymiany końcówek i radio i idrive przestały działać. Ma ktoś pomysł co mogło się stac? Dodam, że mam moduł bluetooth o którym wyżej była mowa.
    Edit.
    Problem sie rozwiązał. W swiatłowodach po odpięciu jednej rzeczy połowa może nie nie działać.
    Ostatnio edytowane przez ziemba12345 ; 01-06-2016 o 14:23

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    Cytat Zamieszczone przez ziemba12345 Zobacz posta
    Kolego, doszedłeś do tego co jest nie tak? Dzisiaj wyjąłem wzmacniacz dovwymiany końcówek i radio i idrive przestały działać. Ma ktoś pomysł co mogło się stac? Dodam, że mam moduł bluetooth o którym wyżej była mowa.
    Edit.
    Problem sie rozwiązał. W swiatłowodach po odpięciu jednej rzeczy połowa może nie nie działać.
    W schowku pasażera, na klapce bezpieczników (o ile nikt z poprzedników nie ukradł) - powinieneś mieć fabryczną pętlę na światłowód - dzięki której w takim przypadku - cała reszta ożywa.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    No ale co mam zrobic z tą pętlą?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    @Rapik, ta petla w schwoeku mus byc na stale nawet jak wszystkie urzadzenia sa sprawne. A kolega ziemba12345 nir ma sie o co martwic. W E65 jak wyjmiesz jedno z urzadzen przerywasz petle swiatlowodu i stad wszystko przestaje grac. To tak jak lampki na choinke. Jak wlozysz wzmacniacz znowu zacznie grac.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Znajomy elektronik też to właśnie do lampek choinkowych porównał😊

Podobne wątki

  1. Nie gra radio, nie działa navi E65
    Przez Aldik w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 03-03-2024, 06:21
  2. [audio/video] Monitor idrive wyłącza się po chwili - radio nawiewy działaja.
    Przez omatek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 18:24
  3. [audio/video] radio + wzmak 4 kanałowy - nie gra jeden kanał
    Przez Volv w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2014, 22:05
  4. [audio/video] Radio, navi, tel, komputer NIE DZIAŁA PROBLEM Z IDRIVE
    Przez lysyadam27 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 08:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •