Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: A nigdy nie chciałem BM-ki...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    15
    BMW
    735iL
    Skąd
    Radom

    Post A nigdy nie chciałem BM-ki...

    Witam kolegów!
    Mam na imię Jakub, dwójkę dzieci i trzydziestkę na karku. Całe życie zarzekałem się, że nie będę miał BM-ki - bo w mojej podświadomości było to auto dla buraków w ortalionowych dresach z łańcuchami na klacie, których jedyną umiejętnością za kółkiem było ruszenie z kapcia tudzież wciśnięcie gazu w podłogę na poprzeciąganych biegach... Całe życie woziłem się VW, przewinęło się też kiedyś audi, toyota, fiat... Wszystko tylko nie BMW. Latem 2014r. stwierdzilem - chyba trzeba zmienic auto. Szukalem bez cisnienia - cos wpadnie w oko to wezme. W sumie dylemat oscylował między Chryslerem Pacificą, Skodą SuperB, i Chryslerem Town & Country. Jakoś mimochodem kiedyś kolega pracujący w pewnym urzędzie wygadał się, że przejmują duże ilości samochodów z W-wy. W dobrych pieniądzach i ładnie udokumentowane. Mówię 'co mi szkodzi sprawdzić?'. Pojechałem, zabrał mnie do garaży a tam toyoty, audi q5 i q7, touaregi itp. Wsrod nich 'jakas bmk'a'. Nie rzucila mi sie w oczy ale przegladajac wszystkie auta po kolei (a zaznaczam, ze wszystkie byly w b. dobrych cenach do odkupienia), wsiadlem mimochodem do tej bmki... i to był mój koniec. Fotel miękki, mięciutki - w chałupie takiego nie mam. Konsola odwrócona w moją stronę jak stanowisko dowodzenia w jakims myśliwcu. Bajery rolety roletki i ten dźwięk który usłyszałem po odpaleniu silnika. Zakochałem się. Wziąłem żonę - obejrzała z zewnątrz, nie zrobiła na niej oszałamiającego wrażenia ale jak wsiadła do środka...?! Wyszła i powiedziała "BIERZEMY"!! W ten oto sposób stałem się mylnie przeze mnie wcześniej wyobrażonym 'burakiem'.

    Kupiłem po BOR-owikowe, czarne BMW 735iL z czerwonymi kogutami, książką serwisową z ostatnim wbiciem 2013.... mniam mniam. Nigdy jej nie oddam, nigdy jej nie sprzedam. Na hamowni wyszła 312KM - rakieta!! :D :D :D Obecnie jestem na etapie przygotowywania mojej ślicznotki do całościowego malowania, poszukuję eleganckich felg i doprowadzam ją do świętości - bo ideałem stała się kiedy pierwszy raz do niej wsiadłem!

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Super! Gratuluję wyboru i powodzenia, pochwal się zdjęciami!

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    16
    BMW
    e32 740i '92 ex:525tds '94
    Skąd
    Poznań
    Cieszy to, że się przekonałeś do marki. Wielu ludzi jednak dalej będzie myśleć stereotypowo, a być może wystarczyłoby właśnie, żeby po prostu wsiedli do siódemki ;) Skąd tam wyszło 312KM? Co do siedzeń, musiałbyś wsiąść do e32, tam jest dopiero miękko. Jak się przesiadłem z mojej do e38 kumpla, to się czułem jakbym siedział na ławce w parku :P

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A jakie to 735 która ma 312km?ze niby e38?

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Może to jakiś tuning by BOR :D
    Witamy na forum i daj koniecznie jakieś fotki ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    323
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Witaj. To jest właśnie piękne, mieć auto, które się na prawdę podoba a nie służy tylko jako obiekt do przemieszczania się z punktu A do B :)
    Ja uważam, że jeśli po zamknięciu auta odwracasz się i na nie spoglądasz jeszcze raz to znaczy, że kupiłeś odpowiednie auto :)
    Również jestem ciekawy jakim cudem jest tam takie stado :)
    Koniecznie pochwal się zdjęciami.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Witam kolege z mojego miasta,i dawaj fotki
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    Witam

    Gratuluję zakupu, bmw w wersji Long, jest to najpiękniejsze auto jaki powstało w dziejach, dbaj o nią i czekamy z niecierpliwością na zdjęcia pięknego Longa

    Powiedz, nam tylko skąd te 312 KM, bo seria ma 235/238 KM ?

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Siemanko i gratulacje . W końcu stałeś się prawdziwym mężczyzną . Do BMW trzeba po prostu dorosnąć.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    15
    BMW
    735iL
    Skąd
    Radom
    Jeszcze nie zagłębiałem się w powód takiej mocy. Miałem swego czasu możliwość skorzystania z hamowni w AG-Centrum na Chorzowskiej i tyle wyszło z pomiarów.
    Zdjęcia auta będą jak piękna będzie odpicowana. Póki co szukam pewnej felgi i wciąż nie wiem co to jest, mam jedynie jej zdjęcie, ale to chyba inny dział :)

Podobne wątki

  1. BMW 730i e38 GANGMAN STAJL takiego nigdy nie było!
    Przez piter_praga w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 21:45
  2. Prawdziwe żelazo nie umiera nigdy.
    Przez Anatol w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-01-2012, 10:54
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 22:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •