Witam . Nazywam się Szczepan pochodzę z okolic Myślenic woj Małopolskie. Bakcyla Bawarek złapałem 7 lat temu kupując pierwszą e90 320d z 2005r . Następnie była e91 po lifcie z 2009. e60 525 2005r w m-pakiecie w przepięknej konfiguracji, e60 530d 2006r w m -pakiecie. Teraz w końcu dorosłem ;) i kupiłem długo poszukiwany model e65 730d. 2004r w prawie 100% oryginale zewnątrz i wewnątrz ( jest parę wgniotek i obtarć ale na 2004r i takie gabaryty i tak myślę że SALON NÓWKA). Cała moja historia to disle ale tak to jakoś się składało chociaż benzyna na pewno się pojawi jako może inny model Bawarki . Moja wiedza na temat wcześniejszych posiadanych modeli jakaś jest ale jeśli chodzi o e65 to na razie czarna magia a nie chciał bym uczyć się na błędach bo szkoda mi auta . Mam cichą nadzieje że PANOWIE POMOŻECIE i podzielicie się wiedzą tajemną bo parę elektroniczno-mechanicznych usterek już wyłapałem. Takich jak nie wysuwające się zagłówki tył ( a coś słychać że sie w nich dzieje) lusterko prawe które działa ale szkiełko chodzi w inną stronę niż wciskamy guziki.(pewnie szkło było wymieniane) i nie pompujące się zewnętrzne boczki w fotelech . Panowie i Panie pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc.