Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    12
    BMW
    e36 325 tds 1997
    Skąd
    okolice Kielc

    Post Witam :)

    Witam :) Zarejestrowałem się na forum ponieważ jak to często bywa im bardziej zagłębiam się w temat tym więcej mam pytań niż odpowiedzi :) Niedawno pozbyłem się e28 i zacząłem zastanawiać się co dalej... Sporo czasu spędzam w aucie. Można powiedzieć że to moje mobilne biuro więc postanowiłem postawić na coś bardziej komfortowego niż klasyk z lat 80tych :) e38 ma coś czego nie ma już np e60 lub e65 więc w moim przypadku wybór nie był trudny. Na początku chciałem polifta z samego końca produkcji ale zacząłem czytać o vanosach i znowu jestem w punkcie wyjścia. Czy dobrze zrozumiałem że jeśli nie chce vanosa w polifcie 4.4 to pozostaje mi końcówka roku 1998 i nic poza tym?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Witaj, zawsze jest jeszcze M60B40, to prawie żadna różnica jest...

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez darekbb Zobacz posta
    Witaj, zawsze jest jeszcze M60B40, to prawie żadna różnica jest...
    Albo b30. Weź skończ z tymi radami.

    Ja miałem 98r 4.4 bez vanosa ale przed lift. Vanos to nie jakiś kosmos a lift wygląda zdecydowanie lepiej...

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witamy na forum

    Przypomnę tylko, że to jest temat powitalny, a pytania techniczne zadajemy w odpowiednich działach...

    Niemniej jednak, szybko odpowiadając: vanosów bać się nie trzeba, bo w tej chwili ogarnięcie tego to nie są jakieś kosmiczne pieniądze. Tematy o ich regeneracji, a także innych bolączkach M62TU znajdziesz na forum używając funkcji SZUKAJ ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    12
    BMW
    e36 325 tds 1997
    Skąd
    okolice Kielc
    Dzięki za odpowiedzi :)Zdecydowanie wolę lifta. Przepraszam z góry jeśli pytanie niektórym wyda się idiotyczne ale czy w wersji po lifcie są w ogóle m62 bez vanosa czy lift szedł równolegle ze zmianami w silniku?
    Szukałem ale znalazłem sprzeczne informacje.

    Edit:
    Jeśli chodzi o wybór działu to zmylił mnie trochę wygląd innych tematów "powitalnych" ciągnących się w nieskończoność... Jeśli zachodzi taka konieczność to temat można przenieść, ewentualnie usunąć.
    Ostatnio edytowane przez DamianCK ; 06-05-2016 o 14:05

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez DamianCK Zobacz posta
    Edit:
    Jeśli chodzi o wybór działu to zmylił mnie trochę wygląd innych tematów "powitalnych" ciągnących się w nieskończoność... Jeśli zachodzi taka konieczność to temat można przenieść, ewentualnie usunąć.
    Ten temat jest dobry, bo dotyczy powitania, więc zostaje tu gdzie jest. Pisząc o zakładaniu tematów w odpowiednich działach miałem na myśli (w twoim przypadku) >>TEN<< dział ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •