Ale mi dziś numer wywinęła .
Przyjechałem wieczorem na chatę i zgasiłem autko mimo ,że zawsze zostawiam włączone bo muszę otworzyć bramę więc po niechcącym zgaszeniu zaraz go ponownie odpaliłem a on... zgasł.
Nie zastanawiając się odpalam ponownie, chodzi około sekundy i zgasł. Zrobiłem tak z 10-15 razy a on za każdym razem zapala i gaśnie.
Ja już blady i zielony ale myślę zamknę go i otworzę może pomoże. Tak więc zrobiłem ale dalej to samo jeszcze przez dwa kolejne razy. Próbowałem zaraz po odpaleniu szybko dodać gazu ale był brak reakcji na pedał gazu . Przy trzeciej próbie od zamknięcia i otwarcia auta odpalił i nie zgasł. Teraz pali normalnie za każdym razem.
Podpiąłem INPA i totalnie zero błędów . Kompletnie nic nie zapisało. Co mogło być przyczyną ,że nawet żadnego błędu nie zapisało.
Z doświadczenia z poprzednią E65 tyle ,że była to 745 a nie 730 wiem że pompa paliwa nawet jak jest odpięta nie generuje żadnego błędu. Czyżby dziś się zawiesiła albo przekaźnik z pompy paliwa się zawieszał ? Jakaś wielka niewiadoma.
Może komuś się coś takiego zdarzyło ????