Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: [ elektryka] Podgrzewana szyba przednia

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez stos
    Z angielskiego fora- zródło Shogun i Johan:)
    Teraz patrzylem na etk i tam nie rozrozniaja czy szyba byla grzana czy nie... Tylko zielony pasek lub bez i kolor szyby zielony, brazowy. Czytalem jeszcze na zagranicznych forach, że tylko na rynki b. cieple nie bylo tej szyby(czytaj USA- kalifornia). Kazda z "zimnych stref Europy" chyba ja ma.
    mam propozycję - jeśli nie masz sprawdzonej wiedzy w danym temacie, nie wypisuj tego na forum bo wprowadzasz jego użytkowników w błąd

    strona którą zapewne odwiedziłeś to nie forum i nie żaden shogun tylko JOHAN i SEAN

    opisywane tam szczegółowo auta to 750i, 750iL oraz 735iL więc o ile nie cytujesz jakiś informacji słowo w słowo to nie rób nietrafionych spostrzeżeń na podstawie opisywanych tam egzemplarzy, gdyż nie mają one przełożenia na całą serię e32

    grzaną szybę przednią rozpoznajesz po paskach grzewczych umieszczonych na poziomie piór wycieraczek znajdujących się w pozycji spoczynkowej - paski są dobrze widoczne i nie sposób pomylić takiej szyby ze zwykłą

    grzana przednia szyba nie należy do rzadkich opcji w e32, natomiast twierdzenie że "prawie każda ją ma" jest bzdurą, gdyż większość "gołych" e32 R6 zwłaszcza z początków produkcji nie posiada grzanej szyby przedniej na wyposażeniu - a tego rodzaju auta są najbardziej rozpowszechnione
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    To że nie mam przedniej szyby to wiem bo u mnie nie ma pasków, a widziałem szybę z grzaniem i mam porównanie. Tylko czy umie ktoś odpowiedzieć na pytanie? Czy wstawiając szybe z grzaniem do auta bez grzania, jest to gdzie podpiąć? bedzie to działac?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez stos
    Z tego co czytalem kazda e32 miala przednia szybe grzana. Mozesz latwo sprawdzic, zdejmij slupek a lub b i w rogu przy szybie powinna byc niebieska wtyczka
    A sprawdzałeś czy masz te wtyczki u siebie w aucie, jak Ci radził kolega stos? Jak masz wtyczki to włącz pogrzewanie szyby i sprawdź czy jest tam napięcie miernikiem lub podłącz próbówkę samochodową (żarówkę 12V).

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    mam propozycję - jeśli nie masz sprawdzonej wiedzy w danym temacie, nie wypisuj tego na forum bo wprowadzasz jego użytkowników w błąd

    strona którą zapewne odwiedziłeś to nie forum i nie żaden shogun tylko JOHAN i SEAN

    opisywane tam szczegółowo auta to 750i, 750iL oraz 735iL więc o ile nie cytujesz jakiś informacji słowo w słowo to nie rób nietrafionych spostrzeżeń na podstawie opisywanych tam egzemplarzy, gdyż nie mają one przełożenia na całą serię e32
    Jak bys czytał ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że PRAWIE każda e32 ją ma( a nie kazda). A na forach angielskich czy obcojezycznych jest uzytkownik/ moderator Shogun, który ma duża wiedze na temat e32 i czytajac ta obszerna strone jasno widać, że wiekszośc e32 miała ja w wyposażeniu standardowym i w większości e32 nie była wpisywana na liste opcji dodatkowych. A zwykla strone jestem w stanie odroznic od forum i z tego co wiem forum sluzy do wymieniania opinii i dyskusji. Swierdzenie, że wie sie lepiej jest troche naginane i nie wnosi nic do tematu.
    <<STOS>>

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    175
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Może nie wniose zbytnio rzeczowych faktów do dyskusji, ale w takim wypadku polecam postawić taki temat na tamtejszych forach.

    Tak jak i spokojnie mozesz dac link do strony/forum z ktorego masz te informacje.

    Po co ta tajemniczośc?

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez stos
    Z angielskiego fora- zródło Shogun i Johan:)
    Cytat Zamieszczone przez stos
    A na forach angielskich czy obcojezycznych jest uzytkownik/ moderator Shogun, który ma duża wiedze na temat e32 i czytajac ta obszerna strone jasno widać, że wiekszośc e32 miała ja w wyposażeniu standardowym i w większości e32 nie była wpisywana na liste opcji dodatkowych.

    A zwykla strone jestem w stanie odroznic od forum i z tego co wiem forum sluzy do wymieniania opinii i dyskusji. Swierdzenie, że wie sie lepiej jest troche naginane i nie wnosi nic do tematu.
    to co w koncu - Shogun i Johan, Sean i Johan, czy Stasiek i Jasiek?

    Shogun to nick pewnego azjaty ktory kilka lat temu zakupil w Japonii kilka sztuk 750iL Highline ktore rozebral na czesci i wystawil graty z nich min na 7-forum.com i tam przejawial najwieksza aktywnosc, robiac wiele halasu o nic i piszac glownie o tym co maja dwa posiadane przez niego Highlinery, a czego nie mozna juz dokupic a on ma na sprzedaz...

    Johan i Sean to faktycznie dobra strona i super zbior wiedzy, ale niestety w wiekszej mierze dotyczy 750i dlatego przenoszenie zawartych tam informacji na cala serie e32 jest zupelnie nie trafione

    w swietle tych 2 cytatow nadal twierdze ze mieszasz wiec nie zadawaj sobie trudu z upominaniem mnie
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    http://www.bimmerboard.com/forums/posts/633953

    Temat jest zobaczymy co z tego wyniknie, sz4l0ny mozesz tam tez wyjawic swoje watpliwosci, problem wart dokonczenia:)

    A gdybys nadal twierdzil, że Shogun jest tylko sprzedawca http://twrite.org/shogunnew/topmenu.html
    <<STOS>>

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    najlepsze jest to ze ja nie mam zadnych watpliwosci :D
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Ja pierdziu... :hah: Ludzie!!! A mało to jest gości w necie z loginem shogun??!! ;)

    jest to chyba dość popularna nazwa: "Wyniki 1 - 10 spośród około 7,630,000 dla zapytania shogun. (Znaleziono w 0,05 sek.) "

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    szukanie informacji o opcji wyposażenia 730i na amerykańskich forach, na dodatek opierając się na wypowiedziach jakiegoś fanatycznego japończyka jest według mnie przejawem totalnej ignoracji

    czy kolega zadał sobie minimum wysiłku zeby sprawdzić czy e32 w tej wersjii silnikowej było wogóle dostępne w tych krajach? raczej nie
    więc uprzedzajac dalsze dyskusje na ten temat oświećcie się panowie - e32 i e34 w wersji silnikowej M30B30 nigdy nie były dostępne na rynek amerykański (i jak zgaduję japoński) a ludzie na "zachodnich forach" robią duże oczy ilekroć pada pytanie odnośnie takich wersji
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •