Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [ elektronika] Głupiejące poziomowanie xenonów...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    [ elektronika] Głupiejące poziomowanie xenonów...

    Zacznę od początku - ok 3 tygodni temu jak sie nie myle, xenony nagle opadły na sam dół, po każdorazowym włączeniu i wyłaczeniu ustawiały sie w góre a za chwile opadały. Dwa dni śniegu w Szyrku na prakingu i się naprawiło aż do niedzieli gdy znów opadły, ale tym razem sie nie naprawiło. Podpiołem dzisiaj pod kompa i nie pokazuje żadnego błędu, odpieliśmy przedni czujnik wsadzając inny i okazało sie ze poziomowanie na zamontowanym nie działa a na 2gim działa, po chwili niestety juz na żadnym nie działało i to nawet na nowym. Teraz coś jeszcze zgłupiało bo jak jade to raz nizej raz wyzej świeci a jak włanczam długie to kiedyś miałem tak ze mijania podosiły sie troszeczka a teraz opadają troszeczke (zaznacze ze podkręciłem je troche na regulacji)...

    No i moje pytanie brzmi, czy to brak gdzies styku na kablach przy przednim czujniku czy moze moduł, czy .....czy jeszcze cos innego?!

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Na 99% ,czujnik poziomu osi ,albo kable do niego idące przy samym czujniku ,czasem też koroduje wtyczka. Wtedy moduł świateł nie widzi tych czujników i głupieje,pozdro :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •